Канівський район, Черкаська область

Новини /Оголошення

ГРОМАДА, ВЛАДА І БІЗНЕС ДЛЯ РОЗВИТКУ СЕЛА

Дата створення: 11:48 20.07.2018

Відвідуючи Козарівську сільську раду, голова Канівської райради Олег Лактіонов та депутат райради по Козарівському виборчому округу Микола Фесенко зауважили – захоплюємося Козаріською громадою, яка на правах партнерських відносин співпрацює з підприємствами крупного бізнесу групи МХП. Це не тільки стабільні надходження до сільського бюджету сільради,  але і постійні робочі місця, а звідси і покращення демографічної ситуації в депресивних селах району за рахунок прибувших працівників ПрАТ з інших регіонів України.

Привітання голови районної ради з Днем Національної поліції України

Дата створення: 21:02 02.07.2018

Шановні працівники органів внутрішніх справ щиро вітаємо Вас із професійним святом -  Днем Національної поліції України !

Відкритий Чемпіонат Канівського району з пляжного волейболу

Дата створення: 15:53 19.06.2018

З нагоди Дня молоді 16 червня на волейбольних майданчиках на стадіоні ЗОШ № 4 м. Канів проведено відкритий Чемпіонат Канівського району з пляжного волейболу серед чоловіків. На змагання прибули по дві команди з села Таганча та Ліплявської ОТГ та по одній команді з Степанецької ОТГ, ЗОШ № 1, ГЕС та «Ветеран» м. Канів. Команди було розподілено на підгрупи. Переможці підгруп зіграли між собою за 1-2 місце, команди, які зайняли другі місця в підгрупах, зіграли між собою за 3-4 місце. За результатами змагань 3 місце зайняла команда ГЕС, 2 місце посіла чоловіча команда з с. Таганча-2. 1 місце виборола команда з с. Ліпляве-1. Самою найвидовишною та напруженою зустріччю визнана гра між командами «Ліпляве-2» та «Таганча-2», про що свідчить рахунок у третій партії 24:22 на користь команди «Таганча-2».Учасники команди-переможця та призерів нагороджені медалями, грамотами та грошовими преміями. Змагання обслуговувала команда арбітрів у складі Момро Василя, Галушки Галини та Колінько Юрія. Секретарі змагань: Галушка Юлія та Мазуркевич Влада. Організатори вдячні адміністрації ЗОШ № 4 за надані, а вчителю фізичної культури Кузнєцову Олексію за належно облаштовані майданчики для змагань, а учасникам - за видовищні та цікаві ігри.

Привітання голови районної ради О.Лактіонова з професійним святом Днем медичного працівника

Дата створення: 15:37 14.06.2018

Шановні лікарі, фельдшери, медичні сестри, фармацевти.

Юридична допомога переселенцям, учасникам АТО, родинам загиблих у зоні АТО!

Дата створення: 14:40 14.06.2018

«Всеукраїнський громадський рух «Сила права» – єдина правозахисна організація, яка допомагає громадянам отримати компенсацію матеріальної та моральної шкоди, завданої внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України.

Завершено сезон юнацького футболу

Дата створення: 12:28 12.06.2018

11 червня 2018 року на стадіоні «Маракана» с. Степанці проведено  відкриту Першість Канівської районної ДЮСШ «Колос» з футболу серед юнаків 2002-2004, 2005-2007  р.н. В змаганнях приймали участь 4 команди юнаків Степанецької СШ, Грищинецького та Бобрицького НВК.    Першість проведено як завершальні змагання сезону 2017-2018 навчального року.  Переможцями змагань стали юнаки Степанецького відділення з футболу Канівської районної ДЮСШ «Колос».  Також проведено турнір на кращого нападаючого гравця, воротаря та на вправнішого жонглювальника з м’ячем. В кінці заходу діти насолодилися смачною кашею, солодкими напоями, які надав спонсор заходу Когус Володимир. А головне діти отримали задоволення від гри у футбол та спілкування з однолітками під час змагань. На завершення  директор Канівської районної ДЮСШ «Колос» Василь Момро подякував тренерам за працю, побажав гарного відпочинку під час літніх канікул,  дітям - спортивного удосконалення, фізичного та духовного розвитку та кращих успіхів та нових злетів в новому навчальному році.

Стан реалізації Урядової програми «Доступні ліки» на території Канівського району, м. Канева, Степанецької та Ліплявської ОТГ

Дата створення: 09:45 07.06.2018

В Канівському районі та м. Каневі діє Урядова програма «Доступні ліки» відповідно до якої  жителі, із захворюваннями серцево-судинної системи,  цукровим діабетом ІІ типу та бронхіальною астмою, можуть отримати ліки безоплатно або з незначною доплатою за рецептами лікарів загальної практики-сімейної медицини.