Канівська районна рада
Канівський район, Черкаська область

Новини /Оголошення

ЗА ІНІЦІАТИВИ ОЛЕКСАНДРА КОВАЛЕНКА – ЄРКІВСЬКА ОТГ ДІЛИЛАСЯ ДОСВІДОМ

Дата створення: 10:03 16.01.2018

Нещодавно, за ініціативи депутата Черкаської обласної ради Олександра КОВАЛЕНКА, в Єрківській ОТГ Катеринопільського району в чергове відбулася зустріч сільських голів та активістів зацікавлених у створені об’єднаних громад у себе.

Відкритий Чемпіонат Канівського району з волейболу серед чоловіків

Дата створення: 12:42 15.01.2018

13 січня в спортзалі Таганчанської ЗОШ проведено перші зональні ігри відкритого Чемпіонату Канівського району з волейболу серед чоловіків у 2018 році. Зустрічались команди сіл Таганча та Степанці. Судила змагання Галина Галушка. Наступні зональні змагання відбудуться 20 січня в м. Канів.

СПІЛКУВАННЯ З ЛЮДЬМИ – КРЕДО МОГО ЖИТТЯ!

Дата створення: 10:44 12.01.2018

Так прокоментував свій виїзний прийом громадян в с.Козарівка та с.Литвинець голова Канівської районної ради Лактіонов Олег Миколайович (ВО «ЧЕРКАЩАНИ») «…спілкуючись з жителями сіл, не зі слів, а з першоджерел дізнаєшся про проблеми людей, громади села. На такі зустрічі, прийоми громадян запрошую і депутатів райради та місцевих сільських рад, щоб разом вирішувати життя громади…»

ЄВРОПЕЙСЬКІ ПРОЕКТИ ДЛЯ ГРОМАДИ МІСТА КАНІВ

Дата створення: 10:32 12.01.2018

Напередодні відбулася зустріч із директором Програми розвитку ООН в Україні Янтомасом Хімстрою у м. Каневі. Говорили про важливість співпраці із ПРООН, про подальші плани, перспективи, багаторівневе партнерство, актуальність програм підтримки малого та середнього бізнесу, а також сталість результатів вже реалізованих ініціатив. А ще оглянули Канівський районний ресурсний центр розвитку громад, який було створено в рамках проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» та який, незважаючи на завершення проекту, продовжує й далі надавати підтримку сільським громадам. Продовження зустрічі пана директора Хімстрою та фахівців Черкаського відділення ПРООН відбулося в міській раді.  В обговоренні актуальних питань міжнародної співпраці міської громади в питаннях економії енергоресурсів та організації співпраці з енергосервісними компаніями, взяли активну участь разом із спеціалістами управління економіки міської ради і актив ВО «ЧЕРКАЩАНИ»: Голова Канівської районної ради Олег Лактіонов (ВО «ЧЕРКАЩАНИ») та депутати міської і районної рад від ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Віктор Куча та Микола Фесенко.  Після зустрічі в центрі, директор ПРООН та мер міста Канева підписали меморандум про партнерство у рамках нового проекту “Усунення бар’єрів для сприяння інвестиціям в енергоефективність громадських будівель в малих та середніх містах України шляхом застосування механізму ЕСКО”. Цей проект – ще одна мегацікава ініціатива від ПРООН на шляху до реформування енергетичного сектору України, а також важливий інструмент місцевого розвитку.  Сподіваємося, що цей проект стане ще однією історією успіху нашої Черкаської області.

Спортивні різдвяні новини

Дата створення: 17:58 09.01.2018

Настав час зимових канікул. Учні Канівської районної ДЮСШ «Колос» приймають активну участь в різноманітних новорічно-різдвяних турнірах. Так, юні волейболістки районної спортивної школи прийняли участь у Всеукраїнському турнірі, присвяченому пам’яті вчителя фізкультури Лариси Макаренко. Враховуючи статус змагань, які   проводяться вже в 18-й раз, в спортивному залі Канівської ЗОШ № 4, наші дівчата вибороли почесне п’яте загальнокомандне місце. 5 січня 2018 року в м. Городище проведено різдвяний турнір з футзалу серед юнаків 2005-2006 р.н., в якому команда Канівської районної спортивної школи, перегравши однолітків з міст Корсунь-Шевченківський та Городище, посіла друге місце та привезла малий кубок цих змагань. Тож вітаємо юних спортсменів з гідним початком сезону та бажаємо нових досягнень та перемог! За інформацією директора районної ДЮСШ «Колос» Момро В.А.

ЗВЕРТАЙТЕСЯ І ВАС ПОЧУЮТЬ

Дата створення: 17:53 09.01.2018

Один із основних обов’язків депутата – це зв’язок і спілкування з виборцями. Так будує свою депутатську роботу депутат Черкаської обласної ради від ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Володимир БРАТАНІЧ «…основне в моїй депутатській роботі, а це дійсно відповідальна і кропітка робота, хоча і на громадських засадах – це постійне спілкування і зв’язок з виборцями Канівщини, як через Громадську приймальню (м.Канів, вул.Г.Дніпра 1/А, поверх 2, офіс №5), та і на особистих прийомах в селах районну…» констатує народний обранець.

Рекомендації суб’єктам декларування до чергового етапу електронного декларування в Україні

Дата створення: 14:51 02.01.2018

Шановні суб’єкти декларування! З метою завчасної підготовки до чергового етапу електронного декларування в Україні, який розпочинається з 01.01.2018, просимо Вас виконати такі дії:

Інформаційне повідомлення

Дата створення: 14:47 02.01.2018