Канівська районна рада
Канівський район, Черкаська область

Постійні комісії районної ради

С К Л А Д

постійних комісій Канівської районної ради

    VII скликання   

 

Постійна комісія з питань регламенту, депутатської етики та місцевого самоврядування, правової політики, законності і правопорядку:

 

1. Плисюк Володимир Пилипович  –  голова комісії

2. Логвиненко Іван Васильович 

3. Левченко  Руслан Володимирович

 

 

Постійна комісія з питань планування, бюджету і фінансів соціально-економічного розвитку та соціального захисту населення:

 

1. Пилипенко Володимир Петрович - голова комісії

2. Мороз Олександр Віталійович - секретар комісії

3. Добровольський Петро Васильович

4. Кукса Олександр Степанович

5. Майстренко Сергій Миколайович

6. Тертичний Василь Іванович

7.  Шелест Дмитро  Євгенійович

8.  Шиленко Ігор Олексійович

 

Постійна комісія з  питань охорони здоров’я, материнства та дитинства,  освіти, науки, культури, духовності, молодіжної політики фізкультури та спорту:

 

1. Дорошенко Тетяна Миколаївна – голова комісії

2. Письмак Олексій Миколайович -секретар комісії

3. Мироненко Вадим Петрович

4. Петриченко Олег Дмитрович

5. Силіцький Володимир Михайлович

 

Постійна комісія з  питань управління комунальним майном, житлово-комунального господарства, побутового, торгівельного обслуговування, транспорту, зв’язку і будівництва, приватизації, власності, підприємництва, інвестицій та захисту прав споживачів:

 

1. Даниленко Олег Миколайович – голова комісії

2. Радченко Ольга Миколаївна -секретар комісії 

3.  Симоненко Ірина Василівна

4.  Фесенко Микола Григорович

 

Постійна комісія з  питань агропромислового комплексу та земельних відносин, екології, природокористування, ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та інших надзвичайних ситуацій:

 

     1. Пустовий Микола Панасович - голова комісії

      2. Єщенко Ліліана Валентинівна - секретар комісії 

      3. Авраменко Станіслав Анатоійович

      4. Гончаров  Михайло Васильович

      5. Нишпора Андрій Михайлович

      6. Сімперович  Олександр Васильович

      7. Шейн Леонід Йосипович