Канівська районна рада
Канівський район, Черкаська область

У Канівському районі відзначили День незалежності України

Цього року ми святкуємо вже 27-річницю незалежності України, і саме з цього приводу напередодні, 23 серпня, відбулися районні заходи в районному будинку культури, приурочені до цієї знакової події, Дня Державного Прапора та 100-річчя відродження української державності.

День незалежності України – це найбільше національне свято. Незалежність є найціннішим скарбом, найвищим досягненням і найвагомішим надбанням, здобутим поколіннями українців.

Участь у заході взяли голова районної ради Олег Лактіонов, голова  районної державної адміністрації Дмитро Шелест,  депутати районної, сільських рад, представники виконавчого апарату районної ради та районної державної адміністрації, керівники районних установ, організацій, сільські голови та представники ЗМІ.

З вітальним словом перед громадою району виступили голова районної ради Олег Лактіонов,   голова райдержадміністрації Дмитро Шелест.

  • Дорогі земляки, бажаю вам і вашим рідним миру, спокою та злагоди, міцного здоров’я, щедрої долі, успіхів у справах та починаннях заради процвітання незалежної України та її народу. Нехай ваші серця будуть сповнені гордістю за нашу державу, прагненням до єднання та порозуміння, а джерело віри, надії та любові до України буде невичерпним.Слава українському народові!  Слава його Героям! Україні – слава!» - зазначив  у своєму виступі Олег Лактіонов.

Традиційно приємним моментом урочистостей стало нагородження. Керівники району вручили Почесні грамоти та подяки за вагомий внесок у становлення української державності, високий професіоналізм, активну життєву і громадянську позицію та з нагоди 27-ї річниці незалежності України.

Рішенням районної ради від 25.07.2018 №25-3/VII за  вагомий внесок у розвиток Канівського району присвоєно звання "Почесний громадянин Канівщини" депутату Канівської районної ради Фесенку Миколі Григоровичу. Удостоєний почесного звання Микола Фесенко нагороджений нагрудним знаком «Почесний громадянин Канівщини» Почесною стрічкою та вручено відповідне посвідчення.

Всі присутні зворушливо аплодували всім нагородженим. Вже стало традицією цього дня також відмічати обжинки - свято яким закінчуються  всі роботи в  полі.

Захід  продовжили  святковим концертом, який був підготовлений творчими колективами району та районного будинку культури.

Найкращі мистецькі колективи району, а також окремі виконавці подарували присутнім святковий концерт.


« повернутися до списку альбомів