Канівська районна рада
Канівський район, Черкаська область

Новини /Оголошення

Інформація щодо можливості голосування на виборах внутрішньо переміщених осіб

Дата створення: 08:54 26.03.2019

Доброго дня! Звертаюся до Вас за порадою. Я - переселенець з нині окупованої території у Луганській області, хочу взяти участь у виборах Президента України, які відбудуться в неділю. Поясніть будь-ласка, чи маю я право брати участь у голосуванні і що для цього потрібно?

Відкрита першість з волейболу спортивної школи

Дата створення: 14:08 25.03.2019

24 березня 2019 року відбулася відкрита  Першості Канівської районної ДЮСШ «Колос» з волейболу серед дівчат 2002 року народження та молодші,   згідно календаря спортивно-масових заходів спортивної школи, в рамках підготовки до  Чемпіонату  Черкаської області з волейболу, який відбудеться  06.04.2019  в м. Канів. Команди були представлені учнями, які займаються в навчальних групах Канівської районної ДЮСШ «Колос»  в   Бобрицькому НВК (тренер Кузнєцова Н.В.),  а також  команди з м. Канів  ДВК «Вікторія», та  Золотоніської РК ДЮСШ.  Нажаль, не змогли прийняти участь  в змаганнях команди з Ліплявської та Степанецької ОТГ, тож змагання відбулися по коловій системі серед чотирьох команд.

Привітання голови районної ради з Днем Служби безпеки України

Дата створення: 09:15 25.03.2019

Шановні працівники Служби безпеки України.

Представники місцевого самоврядування області обмінялись досвідом співпраці та отримали нові навички економічного розвитку територій

Дата створення: 15:22 15.03.2019

За ініціативи Української асоціації районних та обласних рад, у співпраці із європейськими партнерами, на базі Черкаської обласної ради відбулася фахова майстерня для представників місцевого самоврядування Черкаської області на тему «Інноваційні можливості для економічного зростання регіонів». Відкриваючи роботу фахової майстерні, перший заступник голови обласної ради Валентин Тарасенко зауважив вже традиційність проведення подібних заходів та їх важливість для представників місцевого самоврядування області. Він також представив модератора семінару – професора Ію Дегтярьову, директора Інституту публічного управління та адміністрування НАДУ при Президентові України, радника Української асоціації районних та обласних рад. У ході фахової майстерні учасники в інтерактивній формі обговорили питання створення і реалізації проектів розвитку територій, стратегій та перспективних планів економічного зростання регіонів. Важливим фактором зростання територій, на переконання усіх учасників семінару, є особиста і групова зацікавленість жителів громади у розвиткові власного краю, подолання внутрішнього страху змін та виконання методу «проб і помилок». Важливим елементом навчання стали практичні взаємодії учасників: вправи та групова робота, методи «мозкового штурму», під час яких присутні мали змогу обмінятись досвідом та структурувати озвучені теоретичні ідеї, підкріпити їх практичними навичками та методологією. На завершення учасники фахової майстерні залишили власні коментарі та пропозиції організаторам заходу, висловивши одностайне побажання наступних і частіших зустрічей в такому форматі, у ході яких були б розкриті інші питання розвитку регіонів: бюджетування, розвиток комунального господарства і підприємств, залучення громадського сектору до реалізації розвиткових проектів, актуальні питання реалізації секторальних реформ, що наразі запроваджуються в Україні та інші.  

Кабінет Міністрів ухвалив рішення щодо допомоги дітям, які виховуються в багатодітних сім'ях

Дата створення: 21:04 14.03.2019

Представляючи відповідний проект нормативного акту на засіданні Кабінету Міністрів 13 березня 2019 року, Міністр соціальної політики України зазначив про те, що Урядом здійснюються послідовні кроки щодо посилення соціальної підтримки сімей з дітьми.

Субсидіанти мають право платити менше, якщо на рахунках є невикористана субсидія

Дата створення: 21:01 14.03.2019

Якщо станом на березень на рахунках у субсидіантів в надавачів комунальних послуг є невикористані субсидії, так звана переплата, громадяни мають право платити менше – рівно на суму невикористаної державної допомоги.

Як організувати надання первинної медичної допомоги поза годинами прийому пацієнтів

Дата створення: 20:49 14.03.2019

Під час трансформації системи охорони здоров’я удосконалюються всі механізми організації роботи закладів первинної ланки. Розказуємо, як найкраще організувати надання первинної медичної допомоги поза годинами прийому пацієнтів.

Свято волейболу з нагоди Дня 8 Березня

Дата створення: 15:21 11.03.2019

З нагоди Дня 8 Березня в спортивному залі Канівської ЗОШ № 4 відбувся відкритий щорічний турнір з волейболу серед жіночих команд. Захід відбувся за організаторської підтримки Канівської районної ДЮСШ «Колос», ДВК «Вікторія» та відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Канівського міськвиконкому. В змаганнях, які проведено за коловою системою,  приймали участь команди юних волейболісток та випускників районної ДЮСШ «Колос», ДВК «Вікторія» з м. Канів та дві команди з  м. Біла Церква. Турнір судили Юрій Колінько та Василь Момро. Кожна гра була цікавою та захоплюючою, команди запекло змагалася за звання найкращої. До самого завершення змагань зберігалась інтрига, тому що усі команди були сильні та варті перемоги. 1 місце та кубок виборола команда «Біла Церква-1». Другими стали випускники Канівської районної ДЮСШ «Колос», третє місце у волейболісток з команди ДВК «Вікторія»  (м. Канів). Учасниці змагань отримали  грамоти та солодощі.  Організатори вдячні директору навчального закладу Ірині Вербі  за підтримку та наданий для проведення змагань спортивний зал. Бажаємо всім волейболістам продуктивних тренувань, нових перемог і сильного командного духу!