Канівська районна рада
Канівський район, Черкаська область

Новини /Оголошення

РЕАЛЬНУ ПІДТРИМКУ РОЗВИТКУ ГРОМАД

Дата створення: 12:11 17.05.2019

Запевнила громадська діячка, лідер руху «За розвиток територіальних громад» ВАННИКОВА Ірина на зустрічі по обміну досвідом роботи, однієї з кращих на Черкащині, Степанецької ОТГ з сільськими головами Катеринопільського району, яка нещодавно пройшла в селі Степанці за ініціативи лідера громадського руху Ірина Ванникова та підтримки Черкаського центру розвитку місцевого самоврядування (директор Сергій Слинько, радник з питань децентралізації Сергій Гончар). Степанецький сільський голова Олександр Яременко доступно і професійно разом з коментарями спеціалістів Черкаського центру РМС ознайомив сільських голів Катеринопільщини, про шляхи об’єднавчого процесу, де які можуть виникнути проблемні питання, та як забезпечити планомірний розвиток об’єднаної територіальної громади – від центру і до віддалених сіл. На завершення програми обміну досвідом роботи, очільники сільських громад Катеринопільщини разом з своїм депутатом Черкаської обласної ради від ВО "ЧЕРКАЩАНИ" Oleksandr Kovalenko оглянули інфраструктурні об’єкти Степанецької і ЛІплявської ОТГ та відвідали Тарасову гору, віддавши шану Великому Кобзареві - Тарасу Шевченку.

День вишиванки в Україні відзначили 16 травня

Дата створення: 11:07 17.05.2019

         У це свято українці одягаються у вишиванки та прогулюються своїми окраїнами міста.

День вишиванки!

Дата створення: 08:39 16.05.2019

"СЕЛО. КРОКИ ДО РОЗВИТКУ"

Дата створення: 17:08 14.05.2019

Гранти по 50000 гривень на реалізацію бізнес-планів отримають 25 переможців конкурсу проекту «Село. Кроки до розвитку»

Уряд продовжить розпочаті реформи і плідно працюватиме у міжвиборчий період

Дата створення: 21:13 10.05.2019

Уряд України продовжить розпочаті реформи і плідно працюватиме у міжвиборчий період. Це стане запорукою збереження економічної стабільності і посилення позитивної динаміки розвитку держави. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в ефірі Радіо «НВ».

Привітання голови районної ради Миколи Зоця з нагоди Дня пам’яті та примирення, Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата створення: 09:45 08.05.2019

Шановні ветерани війни, учасники бойових дій, трудівники тилу, солдатські вдови !