Канівська районна рада
Канівський район, Черкаська область

Шановні жителі Канівщини та гості міста!

Переглядів: 1250

 

В цьому році наше рідне місто Канів святкує 942-й день народження. Це свято для всіх, хто народився та виріс тут, хто приїхав, щоб залишитися. У цей день кожен з нас відчуває себе частиною великої родини.

 Це свято що об’єднує усіх, кому дороге місто — його вулиці, будівлі, парки та героїчне минуле і трудове сьогодення. Ми з вдячністю згадуємо всіх, хто творив його славетну історію, збагачував  традиції, розбудовував та боронив від ворогів.

 Усі досягнення, якими багате наше мальовниче місто, складається з щоденної праці, знань, вмінь та талантів. Дякую всім мешканцям, які небайдужі до долі рідного міста, разом ми розвиваємося, покращуємо благоустрій, прагнемо набувати європейського вигляду. Разом ми єдина і велика сім’я, яка прагне створити зручні й комфортні умови для свого життя.

Від щирого серця вітаю всіх Канівчан з днем міста! Від усієї душі зичу місту динамічного розвитку і процвітання. Усім мешканцям нашого славетного краю бажаю міцного здоров’я, любові, достатку, сімейного тепла, щасливої долі й Божого благословення!

 Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються всі заповітні мрії та сподівання. Хай наше місто процвітає, розвивається, а серед його жителів панують спільна злагода, взаємна повага та щира довіра.

 

З повагою

Голова районної ради                                                              М.М Зоць

« повернутися до списку новин