Канівська районна рада
Канівський район, Черкаська область

Шановні рятівники !

Переглядів: 997

 

   Щиро вітаю усіх рятувальників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони з професійним святом - Днем рятівника!

   Рятівник - це відповідальна і шанована професія, яка об'єднує відважних та самовідданих людей, чий високий професіоналізм та постійна готовність до самопожертви забезпечують кожній Українській родині надійний захист від природного та вогняного лиха.

   За першим покликом про небезпеку Ви негайно відправляєтеся туди, де виникає екстремальна ситуація, де потрібно зупинити вогневу стихію, врятувати життя людей. Вам властиві такі якості, як самовідданість, постійна готовність прийти на допомогу, здатність до самопожертви.

   Від імені Канівської районної ради та всіх мешканців району Висловлюю Вам щиру вдячність усім рятувальникам за врятовані життя, під час виконання службового обов’язку.

   Цього святкового дня бажаю усім Вам міцного здоров'я, всіляких гараздів та побільше життєвих благ і якомога менше тривожних викликів. Нехай мир і злагода панують у ваших домівках, а Господь Бог оберігає Вас від усіх негараздів.

 

З повагою

Голова районної ради                                                              М.М Зоць

 

« повернутися до списку новин