Канівська районна рада

25 сесія Канівської районної ради VII скликання

Переглядів: 556

Відбулася чергова 25 сесія Канівської районної ради VII скликання під головуванням Олега Лактіонова.

У роботі пленарного засідання взяли участь депутат Черкаської обласної ради Володимир Братаніч, помічники - консультанти народних депутатів України Владислава Голуба та Генадія Бобова, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, правоохоронних органів, інших районних організацій і установ, сільські голови, представники засобів масової інформації, помічники депутатів районної ради.

В 30-хвилинці привітали іменинників, які святкували дні народження в міжсесійний період та відзначили подяками за щирий патріотизм, активну громадську позицію та вагомий особистий внесок в справу допомоги діючим частинам Збройних сил України людей і громади району.

Далі депутати заслухали питання, які вносилися на розгляд сесії та приймали активну участь у їх обговоренні.

Приємною подією було голосування за проект рішення «Про присвоєння звання «Почесний громадянин Канівщини». Тепер в Канівському районі буде ще один Почесний громадянин, а саме депутат районної ради Микола Фесенко, урочисте нагородження якого відбудеться під час відзначення Дня незалежності України.

Також призначено двох директорів комунальних закладів районної ради. Так, директором Канівського районного комунального підприємства «Райтеплоенергія» призначили Руслана Шишку, а директором комунального закладу «Районний будинок культури» Канівської районної ради призначили Миколу Довгого.

З 19 розглянутих на сесії питань депутати районної ради ухвалили рішення, а питання «Про списання основних засобів, що обліковуються на балансі Канівської центральної районної лікарні» депутати зняли з розгляду та відправили на вивчення та доопрацювання.

 « повернутися до списку новин