Канівська районна рада
Канівський район, Черкаська область

Шановні жителі Канівщини!

Переглядів: 1807

   Прийміть найсердечніші вітання і побажання з нагоди великого національного свята нашої державності – Дня незалежності України!

   Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, а також день, коли варто думати про завтрашній день, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією.

   День незалежності це свято особливо важливе для нас вcіх. Ми не лише згадуємо національних героїв минулих часів, які робили все можливе і неможливе для утвердження української держави, та сьогодні ми маємо сучасних героїв,  які виборюють та захищають незалежність та територіальну цілісність України. Перед світлою пам’яттю предків, саме наше покоління має зберегти державу, за яку проливали кров Герої Небесної Сотні та Герої, що загинули на Сході країни.

   Від усієї душі зичу Вам та Вашим рідним міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, подальших перемог в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, та добробуту її народу. Нехай Ваші серця будуть сповнені гордістю за нашу державу, прагненням до єднання та порозуміння, а джерело віри, надії та любові до України буде невичерпним.

З повагою

Голова районної ради                                                              М.М Зоць

 

« повернутися до списку новин