Канівська районна рада

Перспективи розвитку Канівщини обговорили на нараді за участі першого заступника очільника області

Переглядів: 262

З робочим візитом Канівщину  відвідав заступник керівника Черкаської обласної державної адміністрації Тарас Висоцький, провівши спільну нараду за участі керівництва міста, району та  об’єднаних територіальних громад.

Тарас Висоцький в ході наради зауважив, що він щотижня виїжджає в різні райони Черкаської області для вирішення нагальних питань та окреслення перспектив розвитку регіонів.

Під час робочої наради на порядку денному обговорили фінансові питання, а саме забезпечення медичної та освітньої галузі, соціального захисту, а  також про діяльність територіального центру соціального обслуговування.

За словами представників Канівського центру первинної медико-санітарної допомоги, відповідно до медичної реформи вони мають суттєво оптимізуватися.

«ФАПи мають зберегтися у населених пунктах лише за наявності населення в кількості не менше 700 осіб», - говорять медики.

Головний лікар Канівської ЦРЛ Віра Шапошник в свою чергу озвучила нагальні проблеми в галузі охорони здоров’я вторинної ланки. Це передовсім брак коштів понад 700 тис.грн., на зарплату лікарям та  близько 300 тис.грн. не вистачає на забезпечення медикаментами і  1,2 млн.грн. – на впровадження реформи інформатизації Канівської ЦРЛ.

В галузі освіти та соціального захисту населення постає проблема, що на баланс створених ОТГ досі не передані навчальні заклади та територіальні центри.

З кожного питання було визначено відповідальних та подальші першочергові кроки для вирішення проблем, встановлено терміни.

За словами першого заступника Тараса Висоцького –перепоною для їх оперативного вирішення є насамперед відсутність комунікації між очільниками ОТГ та представниками відділів і управлінь в районі.

Підсумовуючи свою робочу поїздку в м.Канів  Тарас Висоцький  наполіг на проведенні щотижневих нарад між представниками та керівниками управлінь та відділів разом із сільськими головами ОТГ, які мають сприяти налагодженню діалогу для покращення життя громад усіх ОТГ на Канівщині.

 

 

 Джерело  Прес-служба ОДА

 

 

 « повернутися до списку новин