Канівська районна рада

Привітання голови районної ради Миколи Зоця з нагоди Дня пам’яті та примирення, Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Переглядів: 319

Шановні ветерани війни, учасники бойових дій, трудівники тилу, солдатські вдови !

 

Від себе особисто, депутатського корпусу та працівників аппарату районної ради щиро вітаю вас з Днем пам’яті та примирення, Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Ми схиляємо голови в пошані перед тими, хто 74 роки тому виборов Перемогу, зупинив війну, виніс вирок нацизму, приніс мир і надію.

Сьогодні кривава військова агресія на сході країни знову затьмарила наше небо, ледь не щодня забираючи життя найкращих українських воїнів. Титанічна битва нашого народу за перемогу триває.

Священний обов’язок кожного з нас – бути гідними подвигу батьків і дідів та зробити все для того, щоб на мирній землі виховувати дітей, радіти успіхам у досягненні трудових цілей. Тож, у ці світлі травневі дні згадаємо, вшануємо усіх, хто наближав День Перемоги, відстоював мир 74 роки тому і тих, хто робить це сьогодні – в окопах, українських кордонах, волонтерських центрах і госпіталях.

Саме подвиг ветеранів Другої світової війни надихає сучасних героїв до нових героїчних вчинків. Адже завдячуючи їм, ми маємо яскравий приклад незламності духу, сили волі та того, як сильно потрібно любити свою Україну, аби подолати ворога та вибороти перемогу.

Помолимося за усіх загиблих, за здоров’я ветеранів, бійців української армії, усіх учасників АТО, волонтерів, мирних жителів української землі, які кожен день відчувають загрозу смерті, за усіх, хто бажає перемоги і розквіту Україні.

Від щирого серця бажаю всім здоров’я, довголіття, благополуччя, миру, злагоди та добробуту кожній родині, а нинішнім захисникам Батьківщини – незламного духу і відданості своїй землі. Вічна пам'ять загиблим, честь і слава живим героям!

 

З повагою,

голова районної ради                                                                                 Микола Зоць

                                                                                                 

 « повернутися до списку новин