Канівська районна рада

6  березня  2019 року  голова районної ради Микола Зоць провів 32-позачергову сесію Канівської районної ради VII скликання

Переглядів: 378

6  березня  2019 року  голова районної ради Микола Зоць провів 32-позачергову сесію Канівської районної ради VII  скликання.

У її роботі взяли участь Дмитро Шелест – голова Канівської районної державної адміністрації, Тетяна Жівотова – перший заступник голови Канівської районної державної адміністрації, голова комісії з проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Канівський центр первинної медико- санітарної допомоги» Канівської районної ради, 18 депутатів районної ради, начальники управлінь та відділів районної державної адміністрації, керівники підприємств, установ, організацій району, представники засобів масової інформації, громадськість.
На початку сесії головуючий ознайомив  депутатів  із зверненням, яке надійшло від адвоката Миколи Бошика, про відкладення розгляду питання «Про призначення директора  комунального некомерційного підприємства «Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Канівської районної ради», в зв’язку з тим, що він звернувся до суду.
Головуючий повідомив, що 05.03.2019 районна рада зверталася до  Канівського міськрайонного суду та Черкаського окружного адміністративного суду із запитом про надходження позовної заяви від Андрон В.Р. та Бовшика М.Ю. Районною радою отримана відповідь, що на 05.03.2019 на 16.00 год,  до суду поданих заяв від вищезгаданих осіб не надходило. Особливого обговорення набуло питання про ризначення директора  комунального некомерційного підприємства «Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Канівської районної ради.

Перед розглядом питань порядку денного головуючий за погодженням із депутатами  надав слово представникам Канівської міськрайонної в Черкаській області громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» які виступили в підтримку Валентини Андрон .

Окремо, до депутатів звернувся Володимир Силіцький який запропонував підтримати  Горьову Наталію Василівну, попросив дати їй шанс, наголосивши, що вона достойна цієї посади.

Найважливішим питанням сесії було прийняття рішення «Про призначення директора комунального некомерційного підприємства  «Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Канівської районної ради». Тетяна Жівотова представляючи проект рішення депутатам, зауважила, що Канівською районною радою прийнято рішення «Про утворення конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Канівський центр первинної медико – санітарної допомоги» Канівської районної ради», до складу якої її було обрано головою.

Голова комісії повідомила, що комісія засідала в 4 етапи, про що свідчать протоколи та матеріали  які надані до районної ради.

Відповідно до вимог Порядку проведення конкурсу на заміщення посади керівника комунального закладу охорони здоров'я Канівської районної ради Черкаської області, затвердженого рішенням Канівської районної ради №24-12/VII від 30.05.2018 року, переможцем конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Канівської районної ради визнано Горьову Наталію Василівну згідно протоколу №3 засідання конкурсної комісії від 01.03.2019 року. Комісією було підготовлено та подано подання до районної ради.

Особливо емоційно в обговоренні проекту взяли участь: депутати районної ради Микола Фесенко та Володимир Силіцький, Володимир Васильович – представник Канівської міськрайонної в Черкаській області громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» та Катерина Черняк.

Під час голосування депутати одноголосно проголосували за проект рішення «Про призначення директора комунального некомерційного підприємства «Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Канівської районної ради», призначивши Наталію Горьову директором комунального некомерційного підприємства «Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Канівської районної ради на умовах контракту терміном на 5 років.
 В ході сесії депутатами були прийняті  не менш важливі рішення:

 -  Про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2018 №28-14/VII «Про районний бюджет на 2019 рік».

-  Про списання основних засобів, що обліковуються на балансі Канівського районного фізкультурно-оздоровчого клубу «Колос».

-  Про погодження штатного розпису Комунального  закладу «Районний будинок культури» Канівської районної ради  в новій редакції.

-  Про оплату праці директора Комунального закладу «Районний будинок культури» Канівської районної ради.

З усіх питань, включених до порядку денного сесії, рішення прийняті одноголосно. « повернутися до списку новин