Канівська районна рада

ЗА ІНІЦІАТИВИ ОЛЕКСАНДРА КОВАЛЕНКА – ЄРКІВСЬКА ОТГ ДІЛИЛАСЯ ДОСВІДОМ

Переглядів: 1019

Нещодавно, за ініціативи депутата Черкаської обласної ради Олександра КОВАЛЕНКА, в Єрківській ОТГ Катеринопільського району в чергове відбулася зустріч сільських голів та активістів зацікавлених у створені об’єднаних громад у себе.

Цього разу, за досвідом до єрківчан приїхали  делегація Городищанського району яка була  на попередній зустрічі в грудні, а 12.01.2018   разом з делегацією Канівського району були  делегації Лисянського району( 30 осіб) та Тальнівського району ( 5 осіб). Делегацію Канівщини, в складі Таганчанського сільського голови – О.Пождеми, Межиріцького сільського голови – І.Чупилка, Яблунівського сільського голови – В.Огородніка, Пекарівського сільського голови – Т.Корнієнко,  Козарівського сільського голови – В.Литвиненка та депутатів Мельниківської сільської ради, очолив голова Канівської районної ради Олег Лактіонов (ВО «ЧЕРКАЩАНИ»).

Плідно і конструктивно, майже пів дня проходило спілкування канівців та жителів Лисянського району з реформаторами Єрківської ОТГ. Майже на всі питання: бюджет ОТГ, фінансування проектів, підтримання віддалених сіл, ремонти доріг, ФАПів та шкіл, присутні отримали відповідь та реальні підказки як зробити міцну і спроможну громаду.

Як висловився Таганчанський сільський голова Олександр Пождема «…такі живі спілкування з представниками ОТГ, які вже успішно пройшли перший етап становлення, є хорошим і повчальним заходом для нас. За що ми щиро вдячні Олександру КОВАЛЕНКУ, секретарю Черкаської обласної організації ВО «ЧЕРКАЩАНИ», який не «зациклюючись» на політичних уподобаннях сільських голів, проводить такі зустрічі по ознайомленню з досвідом роботи об’єднаних громад…».

 « повернутися до списку новин