Канівська районна рада

В районній раді проведено засідання круглого столу

Переглядів: 623

В районній раді проведено засідання круглого столу спільно з головним лікарем Канівської ЦРЛ, директором комунального некомерційного підприємства «Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Канівської районної ради разом із сільськими головами ОТГ.

Питання: «Про стан розвитку сімейної медицини в напрямку розвитку телемедицини та інформатизацію установ охорони здоров’я в Канівському районі, «Про стан роботи Канівської районної дитячо-юнацької спортивної школи «Колос» в районі та перспективи в роботі та взаємодія і співпраця органів місцевого самоврядування  залишається одним з пріоритетів в районній раді.

24 липня  голова районної ради Микола Зоць  провів засідання «круглого столу» з депутатами районної ради та сільськими головами об’єднаних територіальних громад Канівського району.

В засіданні круглого столу взяли участь Машукова Лариса Вікторівна – начальник фінансового управління Канівської районної державної адміністрації, Шапошник Віра Степанівна – головний лікар Канівської центральної районної лікарні, Горьова Наталія Василівна – директор комунального некомерційного підприємства «Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Канівської районної ради, Момро Василь Анатолійович – директор Канівської районної дитячо-юнацької спортивної школи «Колос» та сільські голови  та представники від ОТГ Канівського району :

Погрібна Ганна Миколаївна – сільський голова Литвинецької сільської ради ОТГ,

Штефан Олена Василівна – сільський голова Бобрицької сільської ради ОТГ,

Яременко Олександр Іванович – сільський голова Степанецької сільської ради ОТГ,

Чупилка Іван Володимирович - сільський голова Межирицької сільської ради ОТГ,

Лактіонов Олег Миколайович - сільський голова Таганчанської сільської ради ОТГ,

Сіренко Світлана Володимирівна – начальник відділу охорони здоров’я та соціального захисту  Ліплявської  сільської ради ОТГ.

Розпочав  засідання круглого столу Микола Зоць з приємної події, а саме  привітань Шапошник Віри Степанівни - головного лікаря Канівської центральної районної лікарні з ювілейним днем народженням та врученням подяки. До привітань долучилися і сільські голови ОТГ.

Далі, під час засідання учасники «круглого столу» проаналізували стан розвитку сімейної медицини в напрямку розвитку телемедицини та інформатизацію установ охорони здоров’я в Канівському районі та стан роботи Канівської районної дитячо-юнацької спортивної школи «Колос» в районі та подальші можливі перспективи в роботі і участь у цьому процесі сільських рад ОТГ.

Під час засідання обговорювались і інші важливі питання, проблеми, які виникли в зв’язку з реформуванням медичної сфери, також висловили сільські голови ОТГ незадоволення щодо стану доріг таких як Орловець та Григорівка по яким доводиться добиратися медикам та каретам швидкої допомоги.

Вичерпну інформацію з питань, які піднімалися на засіданні та шляхи їх вирішення і перспективи виклала у своєму виступі Наталія Горьова. Віра Шапошник  повідомила, що актуальним питанням у районі на сьогоднішній день залишається недостатнє фінансування.

Під час дискусії обговорювалися питання співфінансування сімейної медицини та можливе подальше існування Канівської районної дитячо-юнацької спортивної школи «Колос».

На засіданні круглого столу кожен сільський голова мав змогу висловити свої зауваження, пропозиції та запропонувати шлях вирішення проблемних питань медицини та інших важливих питань життєдіяльності району.

Мета круглого столу знайти  взаємодію і співпрацю органів місцевого самоврядування району разом із сільськими головами об’єднаних територіальних громад.

Кожен з присутніх висловив свою думку щодо питань, які обговорювались за круглим столом.

Підводячи підсумок роботи круглого столу Микола Зоць - голова районної ради зазначив, що вирішення порушених сьогодні питань можливе лише за умови об’єднання спільних зусиль влади та сільських рад  ОТГ і всієї громади району.

Голова районної ради Микола Зоць  вніс пропозицію сільським головам ОТГ разом із районною радою винайти   можливість збереження Канівської районної дитячо-юнацької спортивної школи «Колос» та завершення засідання подякував всім присутнім за конструктивний діалог та висловив  побажання більш плідної співпраці присутніх з сільськими головами ОТГ.

 « повернутися до списку новин