Канівська районна рада
Канівський район, Черкаська область

ЄВРОПЕЙСЬКІ ПРОЕКТИ ДЛЯ ГРОМАДИ МІСТА КАНІВ

Переглядів: 658

Напередодні відбулася зустріч із директором Програми розвитку ООН в Україні Янтомасом Хімстрою у м. Каневі. Говорили про важливість співпраці із ПРООН, про подальші плани, перспективи, багаторівневе партнерство, актуальність програм підтримки малого та середнього бізнесу, а також сталість результатів вже реалізованих ініціатив. А ще оглянули Канівський районний ресурсний центр розвитку громад, який було створено в рамках проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» та який, незважаючи на завершення проекту, продовжує й далі надавати підтримку сільським громадам. Продовження зустрічі пана директора Хімстрою та фахівців Черкаського відділення ПРООН відбулося в міській раді. 
В обговоренні актуальних питань міжнародної співпраці міської громади в питаннях економії енергоресурсів та організації співпраці з енергосервісними компаніями, взяли активну участь разом із спеціалістами управління економіки міської ради і актив ВО «ЧЕРКАЩАНИ»: Голова Канівської районної ради Олег Лактіонов (ВО «ЧЕРКАЩАНИ») та депутати міської і районної рад від ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Віктор Куча та Микола Фесенко. 
Після зустрічі в центрі, директор ПРООН та мер міста Канева підписали меморандум про партнерство у рамках нового проекту “Усунення бар’єрів для сприяння інвестиціям в енергоефективність громадських будівель в малих та середніх містах України шляхом застосування механізму ЕСКО”.
Цей проект – ще одна мегацікава ініціатива від ПРООН на шляху до реформування енергетичного сектору України, а також важливий інструмент місцевого розвитку. 
Сподіваємося, що цей проект стане ще однією історією успіху нашої Черкаської області.

Продовжуємо далі РАЗОМ Skillfully Creating Future!

« повернутися до списку новин