Канівська районна рада

СПІЛКУВАННЯ З ЛЮДЬМИ – КРЕДО МОГО ЖИТТЯ!

Переглядів: 684

Так прокоментував свій виїзний прийом громадян в с.Козарівка та с.Литвинець голова Канівської районної ради Лактіонов Олег Миколайович (ВО «ЧЕРКАЩАНИ») «…спілкуючись з жителями сіл, не зі слів, а з першоджерел дізнаєшся про проблеми людей, громади села. На такі зустрічі, прийоми громадян запрошую і депутатів райради та місцевих сільських рад, щоб разом вирішувати життя громади…»

В с.Козарівка очільник ради спільно з помічником депутата Черкаської обласної ради В.Братаніча – Миколою Фесенко, поспілкувався з Козарівським сільським головою В.Литвиненко директором Козарівського НВК В.Авраменко, а також вислухав пропозиції і заяви від Яремчук Марії та Коржук Марії.

В с.Литвинець голова райради О.Лактіонов, разом з районними депутатами В.Тертичним (БПП «Солідарність»), С.Авраменко та М.Фесенко (ВО «ЧЕРКАЩАНИ») поспілкувався з Литвинецьким сільським головою Г.Погрібна, працівниками сільської ради та ФАПу.

Під час зустрічей з сільськими головами, активами сіл Козарівки і Литвинця були обговорені основні напрями співпраці з районом та шляхи впровадження запланованих проектів за участі бюджетів місцевих рад, грантів та соціально спрямованих коштів від бізнесу.

За підсумками зустрічей та прийому громадян, головою Канівської районної ради видано ряд доручень і вказівок по виконанню пропозицій та вимог жителів громад.« повернутися до списку новин