Канівська районна рада

1 березня спільнота відзначає Всесвітній день цивільної оборони України

Переглядів: 321

Шановні працівники та ветерани цивільного захисту щиро вітаємо Вас з Вашим професійним святом !

 

Цивільна оборона України — державна система органів управління, сил і засобів, що створюється для організації і забезпечення захисту населення від наслідків надзвичайних ситуацій техногенного, екологічного, природного та воєнного характеру. Виявляючи зразки бездоганної служби, виняткової мужності та високої моралі ви завжди залишаєтесь віддані присязі та людям, які сердечно вдячні вам за шляхетні вчинки та милосердя. У скрутну годину ви першими, ризикуючи життям, подаєте руку допомоги потерпілим, забезпечуєте надійний захист національного багатства і довкілля, життя та майна громадян. Нині Ви гідно виконуєте свій почесний обов’язок, відстоюючи щодня право на людське життя у найрізноманітніших екстремальних ситуаціях, створюючи населенню умови безпечного проживання.
 З нагоди професійного свята від щирого серця вітаємо всіх Вас, шановні працівники та ветерани цивільного захисту області, а також Ваші родини, із професійним святом – Днем працівників цивільного захисту.

Бажаємо здоров’я і щастя, життєвої енергії, витримки та якомога менше тривожних викликів. Нехай мир і злагода панують у ваших родинах! Нехай невичерпна енергія, високий професіоналізм, дбайливе ставлення до людей будуть постійними супутниками у Вашій діяльності.

 

З повагою

голова районної ради                                                                         М.М.Зоць« повернутися до списку новин