Канівська районна рада

СПІЛКУВАННЯ З ЛЮДЬМИ, НЕ ТІЛЬКИ ОБОВ’ЯЗОК ДЕПУТАТА, А І ЖИТТЄВЕ КРЕДО ОЛЕКСАНДРА КОВАЛЕНКА

Переглядів: 798

«…Спілкування з людьми – кредо моєї депутатської роботи. Де добрим словом, де слушною порадою, а де і невеликою допомогою підтримую сільських жителів у цей складний час…», так прокоментував свої зустрічі з жителями сіл Канівщини депутат Черкаської обласної ради, лідер «ЧЕРКАЩАН» Олександр КОВАЛЕНКО.

В селі Мельники на зустріч з народним обранцем прийшло біля 80 сільських жителів. Разом з депутатом облради з жителями спілкувалися голова Канівської районної ради Олег Лактіонов, депутати райради від ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Володимир Пилипенко та Микола Фесенко а також директор філії АФ «Дружба» ТОВ «НВФ «Урожай» МХП – Василь Горбенко та депутати місцевої ради.

Майже дві години тривала зустріч селян з народними обранцями та керівництвом агрофілії. Понад два десятка запитань від мельничан: чи збережеться сільських ФАП, чи доцільно переведення його опалення з природного газу на твердопаливне, Микола Рибачок довго розпитував та порівнював доцільність створення ОТГ із трьох сіл які залишилися у південно-східній частині району, Петро Толюпа – порадив односельцям більш згуртованіше працювати з ТОВ «НВФ «Урожай» МХП, товариством, яке працює прозоро, надійно і стабільно, тим більше, що розпочинаючи з 2018 року – товариство збільшує сплату за користування земельними паями селян до 12%. Цікаву пропозицію висловила колишня вчителька Марія Кривенко про зменшення складу Верховної Ради України до 100 осіб. Селян турбували питання і збереження сільської школи та вирішення проблем ремонту доріг і створення робочих місць. Особливо   селян зацікавили інформаційні буклети з ініціативами О.КОВАЛЕНКА «Як отримати безкоштовні ліки» та «Створення молочарських кооперативів».

На всі запитання представники депутатського корпусу обласної і районної рад дали вичерпні відповіді та поради, підтримали більшість пропозицій селян.

По завершенні зустрічі, депутат облради Олександр КОВАЛЕНКО подарував Мельниківському ФАПу  теплогенератор та стетоскопи, а також поради місцевим керівникам і депутатам більш предметніше займатися пошуком інвесторів у туристичній галузі «…у вас туристично-приваблива місцевість, територія села та округи є майже копією Українських Карпат в мініатюрі. Використовуйте свої переваги, розвивайте сільський туризм, повірте – жителі міста поїдуть до вас на відпочинок, а це і розвиток регіону, і робочі місця для жителів села…»« повернутися до списку новин