Канівська районна рада

Шановні жителі Канівщини!

Переглядів: 118

 

         Від депутатського корпусу Канівської районної ради та від мене особисто прийміть щиросердні вітання з Світлим Христовим Воскресінням! У житті кожного в нас Великдень – свято особливо шановане та величне. Вже понад два тисячоліття людство зустрічає це свято, вірячи в те, що Христос-Спаситель принесе нам мир, спокій, злагоду та добробут. Свято Великодня нагадує нам про те, що кожна людина народжується для добрих справ і творінь.

          Нехай Світло Воскресіння Христового  надає нам  силу перебороти всі труднощі, які випали на нашу долю та непохитну віру в кращий завтрашній день. Для кожного із нас постало випробування коронавірусом «COVID-19». Але ми сильні духом і вірою, та переборемо ці труднощі. Нехай цей день приносить у ваші домівки віру, надію, любов мир та порозуміння. Адже саме близьке оточення,  це острівець безпеки у мінливому вирі життя.

       Бажаю вам всім щоб життя було чистим, як Святий  Благодатний  вогонь, щедрим, як запашна Великодня паска, яскравим, як колоритна українська писанка. Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

 

 З повагою Голова Канівської Районної ради                  М.М. Зоць« повернутися до списку новин