Канівська районна рада
Канівський район, Черкаська область

45 ЧЕРГОВА СЕСІЯ КАНІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ VII СКЛИКАННЯ ВІДБУЛАСЯ 27.05.2020 РОКУ, В РЕЖИМІ З ОБМЕЖЕНИМ ДОСТУПОМ.

Переглядів: 383

У середу, 27 травня в сесійній залі районної ради відбулася 45 чергова сесія. В роботі засідання взяли участь депутати районної ради, голова районної державної адміністрації Юрій Розе, сільські голови, сільські голови ОТГ та запрошені згідно списку, сесія проходила в режимі з обмеженим доступом.

Сесію вів голова районної ради Микола Зоць.

На сесію прибуло 17 депутатів. Голова ради привітав всіх депутатів, які відсвяткували свій день народження у міжсесійний період.

Перед розглядом питань порядку денного, голова районної ради Микола Зоць проінформував присутніх про те, що до районної ради надійшли депутатські звернення від депутата Миколи Фесенка. Депутати обговорили дані звернення та перешли до питань порядку денного.

В ході роботи депутати розглянули 16 питань порядку денного, а саме:

1. Про звіт про фінансово-господарську діяльність комунального некомерційного підприємства «Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Канівської районної ради» за 2019 ріку.

2. Про звіт про фінансово-господарську діяльність Комунального некомерційного підприємства «Канівська центральна районна лікарня» Канівської районної ради» за 2019 рік.     

3. Про звіт про фінансово-господарську діяльність комунальних підприємств та установ районної ради за 2019 рік.

4.  Про хід виконання рішення районної ради від 28.02.2014 №29-5/VI «Про районну комплексну програму «Турбота» на  2014-2020 роки».

5. Про безперешкодний та безоплатний доступ громадян до узбережжя водних об’єктів для загального водокористування на території Канівського району.    

6. Про передачу майна спільної власності територіальних громад сіл  району з балансу Комунального некомерційного підприємства «Канівська центральна районна лікарня» Канівської районної ради в комунальну власність Ліплявської сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області.

7. Про внесення змін до рішення Канівської районної ради від 20.12.2019 року №42-4/VII «Про затвердження фінансового плану на 2020 рік комунального некомерційного підприємства «Канівська центральна районна лікарня» Канівської районної ради».

8. Про внесення змін до контракту з головним лікарем комунального некомерційного підприємства «Канівська центральна районна лікарня. Канівської районної ради.     

9. Про внесення змін до рішення районної ради від 28.09.2016 № 8-15/VII «Про програму організаційного і технічного  забезпечення здійснення заходів щодо утримання і використання об’єктів районної комунальної власності, апарату  структурних підрозділів Канівської районної державної адміністрації на 2016-2020 роки».       

10. Про внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2019 № 42-1/VII „Про  районний бюджет Канівського району на 2020 рік”.       

11. Про внесення змін до Статуту комунального некомерційного  підприємства «Канівський центр первинної медико – санітарної допомоги» Канівської районної ради.   

12. Про внесення змін до рішення Канівської районної ради від 25.10.2019 № 40-1/VII «Про затвердження фінансового плану на 2020 рік комунального некомерційного підприємства «Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Канівської районної ради.

13. Про керівника КРКП «Райтеплоенергія» Канівської районної ради.

14. Про внесення змін до рішення Канівської районної ради від 20.12.2019 №42-3/VII Про затвердження районної Програми розвитку та підтримки Комунального некомерційного підприємства «Канівська центральна районна лікарня» на 2020-2022 роки.

15. Про передачу нерухомого майна спільної власності територіальних громад Канівського району.   

16. Про погодження надання частини основної щорічної відпустки голові районної ради.

З професіоналізмом та по-діловому депутати районної ради обговорили всі питання порядку денного і по кожному питанню прийняли позитивні рішення. 

« повернутися до списку новин