Канівська районна рада
Канівський район, Черкаська область

ГРОМАДА, ВЛАДА І БІЗНЕС ДЛЯ РОЗВИТКУ СЕЛА

Переглядів: 535

Відвідуючи Козарівську сільську раду, голова Канівської райради Олег Лактіонов та депутат райради по Козарівському виборчому округу Микола Фесенко зауважили – захоплюємося Козаріською громадою, яка на правах партнерських відносин співпрацює з підприємствами крупного бізнесу групи МХП. Це не тільки стабільні надходження до сільського бюджету сільради,  але і постійні робочі місця, а звідси і покращення демографічної ситуації в депресивних селах району за рахунок прибувших працівників ПрАТ з інших регіонів України.

Та найбільша вигода сіл громади в співпраці з бізнесом – це постійна підтримка утримання і розвитку інфраструктури сіл за рахунок фінансової участі в соціальних проектах ПрАТ «Миронівська птахофабрика» МХП та ТОВ «НВФ «Урожай» МХП. Тільки за останні два роки, Козарівська сільська рада отримала біля 4 млн.грн. позабюджетних коштів, які використані для розвитку інфраструктури сіл громади: заміна вікон та ремонт даху і покрівлі Козарівського НВК, капремонт дороги між Козарівкою і Синявкою та ремонт доріг в селах громади, закуплено оргтехніку та меблі для дошкільнят сільської школи, встановлено дитячий ігровий майданчик з 14 архітектурних форм, встановлено автономне вуличне освітлення на сонячних батареях та ошатні нові автобусні зупинки в селах громади. І це не весь перелік позитиву для сільської громади від співпраці влади, громади і бізнесу в одній із віддалених від Канева сільських громад району.

Амбітний сільський голова Володимир Литвиненко, дружній депутатський корпус та корпоративна соціальна відповідальність підприємств груп МХП – дає великий позитив і перспективу для збереження і розвитку населених пунктів у сільській місцевості.

« повернутися до списку новин