Канівська районна рада

Районний футбольний турнір серед школярів

Переглядів: 418

В рамках Календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивно масових  заходів Канівської районної ДЮСШ «Колос» та відділу освіти молоді та спорту Канівської РДА, з нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту 14 вересня 2018 року на футбольному полі с. Межиріч проведено відкритий турнір Канівської районної ДЮСШ «Колос» з футболу серед юнаків 2001-2004, 2005-2007 р.н. Захід проведено спільними зусиллями Канівської районної ДЮСШ «Колос» та відділу освіти, молоді та спорту Канівської райдержадміністрації.

На змагання з’їхалися 13 команд з 8 загальноосвітніх навчальних закладів: Ліплявського навчально-виховного комплексу, Степанецького ліцею, Бобрицького навчально-виховного комплексу, Мартинівського навчально-виховного комплексу, Таганчанської загальноосвітньої школи, Малоржавецької гімназії, Конончанського навчально-виховного комплексу, Межиріцької загальноосвітньої школи, Хмільнянського навчально-виховного комплексу.

В результаті змагань 1 місце  та кубок, медалі та грамоти серед юнаків 2001-2004 р.н. виборола команда Ліплявського навчально-виховного комплексу, 2 місце - у юнаків Степанецького ліцею, третіми стали футболісти Бобрицького навчально-виховного комплексу.

Серед юнаків 2005-2007 р.н. 1 місце виборола команда Межиріцької загальноосвітньої школи, 2 місце зайняли юнаки Ліплявського навчально-виховного комплексу та 3 місце посіли спортсмени Малоржавецької гімназії.

Учасники команд-призерів нагородженні медалями та грамотами.
Організатори вдячні всім керівникам, вчителям та тренерам, хто приклав зусилля  до організації та проведення   цього футбольного свята для дітей .

За інформацією Канівської районної ДЮСШ «Колос»« повернутися до списку новин