Канівська районна рада

 На сесії Канівської районної ради внесені зміни до бюджету 2020 року, заслухали звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік та прийняли рішення щодо інших важливих питань життєдіяльності району

Переглядів: 205

     

      В роботі сесії взяли участь народний депутат Скічко Олександр Олександрович, голова Канівської районної державної адміністрації Розе Юрій Георгійович, депутат Черкаської обласної ради Братаніч Володимир Андрійовичзаступник начальника Управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації Найдан Олег Володимирович,   сільські голови, сільські голови сільських рад об’єднаних територіальних громад, керівники підприємств, установ та організацій, начальники відділів та служб районної державної адміністрації, керівники правоохоронних органів,  Канівського відділення Золотоніської місцевої прокуратури, СБУ, Головного територіального управління юстиції в Черкаській області, Канівського  УДКСУ Черкаської області, Канівського об’єднаного міського військового комісаріату, РЕМ, Управління пенсійного фонду України в м. Каневі та Канівському районі, Канівського  відділення  Черкаської ОДПІ, представники ЗМІ.

         Сесію вів голова районної ради Микола Зоць.

    На початку сесії Народний депутат України Олександр Скічко доповів про свою роботу та відповів на ряд питань, які задавали народні обранці Канівщини. Олександр Олександрович зупинився на пріоритетних завданнях на які направлена його діяльність, а це проблеми в окрузі і їх багато "Шляхів вирішення і реформи які сьогодні проводяться теж у нас  багато, деякі  більш успішні,  деякі менш. Я, як член комітету з питань транспорту і інфраструктури в першу чергу ставлю питання ремонту доріг.  Мій пріоритет на Черкащині, це дороги. На сьогоднішній день виділена сума, і надіємося, що це буде не останні кошти які будуть виділятися, і Черкащина повинна отримати значну частину цих коштів". Наголосив народний депутат і відмітив, що буде працювати з будь-якою політичною  силою, що потрібно думати не про конструктивну політику,  а про роботу. Буду радий допомогти в усьому в чому до мене звертаються в межах своїх можливостей.

   

      Далі діалог з депутатами районної ради та запрошеними проходив в режимі питання-відповідь.

    На зустрічі були обговорені різні питання та надані відповіді, всі присутні мали можливість задати народному депутату питання, які їх цікавлять та залишилися задоволені зустріччю.

 

 

   В свою чергу голова районної ради Микола Зоць та голова районної державної адміністрації Юрій Розе подякували Олександру Скічко за співпрацю та виявили сподівання на допомогу та подальшу співпрацю на благо жителів Канівщини та всієї України.  Перед депутатами Канівської районної ради також виступив заступник начальника Управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації Найдан Олег Володимирович по питаннях проведення реформи другої ланки охорони здоровя перспективи та розвитку утримання Канівської центральної районної лікарні.

Загалом, до порядку денного  43 пленарного засідання  було включено 11 невідкладних питання:

1. Про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2018 № 28-14/VII «Про районний бюджет на 2019 рік».

2. Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік.

3. Про внесення змін до фінансового плану на 2020 рік комунального некомерційного підприємства «Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Канівської районної ради

4. Про внесення змін до статуту Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Канівської районної ради.

5. Про затвердження штатного розпису Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Канівської районної ради.

6. Про керівника Комунального закладу «Районний будинок культури» Канівської районної ради.

7. Про оплату праці головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Канівська центральна районна лікарня»                   

8. Про внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2019 № 42-1/VII «Про районний бюджет Канівського району на 2020 рік».

9. Про внесення змін до рішення районної ради від 28.09.2016 № 8-15/VII «Про програму організаційного і технічного  забезпечення здійснення заходів щодо утримання і використання об’єктів районної комунальної власності, апарату  структурних підрозділів Канівської районної державної адміністрації на 2016-2020 роки».

10. Про дострокове припинення повноважень депутата Канівської районної ради Сімперовича О.В.

11. Різне.

        Професійно по діловому депутати обговорили всі питання порядку денного пленарного засідання сесії, прийняли позитивні рішення з усіх розглянутих питань.

 

 « повернутися до списку новин