Канівська районна рада
Канівський район, Черкаська область

Відбулась 19 позачергова сесія Канівської районної ради

Переглядів: 614

8 грудня 2017 року голова районної ради Олег Лактіонов провів засідання 19 позачергової  сесії Канівської районної ради VII скликання.

Перед початком розгляду питань порядку денного сесії головуючий привітав усіх із святом - Днем місцевого самоврядування. Побажав злагодженої роботи, терпіння, міцного здоров’я,  добробуту усім громадам району. Виразив подяку сільським головам, секретарям сільських рад, депутатам районної ради, всім працівникам органів місцевого самоврядування та згадав усіх голів районної ради, які працювали в попередні роки.

До порядку денного засідання було включено 12 питань. Зокрема, на розгляд депутатів було внесено питання «Про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 № 10-6/VII „Про районний бюджет на 2017 рік”. Депутати додатково виділили кошти в сумі 120 тис. грн. для здійснення діяльності новообраними депутатами.

В зв’язку із кадровими змінами в районній раді виникла нагальна потреба внести зміни до складу постійних комісій та президії районної ради. Так, новобраних депутатів районної ради Симоненко І.В. та Фесенка М.Г. ввели до складу постійної комісії районної ради з питань управління комунальним майном, житлово-комунального господарства, побутового, торгівельного обслуговування, транспорту, зв’язку і будівництва, приватизації, власності, підприємництва, інвестицій та захисту прав споживачів,  Авраменка С.А. та Гончарова М.В. – до складу постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу та земельних відносин, екології, природокористування, ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та інших надзвичайних ситуацій. Головою постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету і фінансів, соціально-економічного розвитку та соціального захисту населення обрано депутата районної ради Пилипенка В.П., головою постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу та земельних відносин, екології, природокористування, ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та інших надзвичайних ситуацій – Пустового М.П. та ввели їх до складу президії районної ради. Також до складу Президії ввели Фесенка М.Г., голову фракції «Політична партія Всеукраїнського об’єднання «Черкащани». Депутати одноголосно підтримали вищевказані зміни.

Депутати розглянули питання делегування кандидата від Канівського району до складу Госпітальної ради Черкаського госпітального округу. Одноголосно підтримали рішення делегувати від Канівського району Шапошник В.С., головного лікаря Канівської центральної районної лікарні.

Сесія пройшла в діловій і конструктивній обстановці.

« повернутися до списку новин