Канівська районна рада

20 чергова сесія Канівської районної ради VII скликання

Переглядів: 789

22 грудня відбулась 20 чергова сесія Канівської районної ради VII скликання, яку провів голова районної ради Олег Лактіонов.

До порядку денного засідання було включено 20 питань, зокрема такі важливі, як «Звіт про виконання програми  економічного і соціального  розвитку Канівського району за 9 місяців 2017 року» та «Про виконання комплексної програми профілактики злочинності на території Канівського району на 2016-2020 роки».

Найважливішим питанням сесії було прийняття районного бюджету на 2018 рік. На бюджетних слуханнях, які проходили 13 грудня депутати, сільські голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, комунальних підприємств району взяли активну участь в обговоренні бюджету, внесли свої пропозиції та зауваження, які були враховані при формуванні бюджету. В цьогорічному проекті бюджету Канівського району враховано частково потреби галузей із-за значного зменшення надходжень до районного бюджету, у зв’язку з тим, що крупні бюджетоутворюючі підприємства основні податки сплачуватимуть в новостворені ОТГ.

Прийнято рішення «Про передачу бюджетних установ (комунальних закладів)  із спільної власності територіальних громад сіл Канівського району у власність Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади», яким у власність Степанецької ОТГ передані майнові комплекси Беркозівського НВК, Мартинівського НВК, Павлівської ЗОШ, Горобіївського НВК, Малоржавецького НВК, Степанецької  СШ.

Викликало дискусію питання «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки на земельні ділянки в адміністративних межах Григорівської сільської ради». Депутатів вразила занижена грошова оцінка на окремі земельні ділянки. В результаті рішення по даному питанню не прийнято.

Також, на пленарному засіданні депутати затвердили ряд нових районних програм, продовжили і внесли зміни до вже діючих. Заслухали звіти постійних комісій районної ради та затвердили план роботи районної ради на перше півріччя 2018 року.

В кінці роботи сесії голова районної ради Олег Лактіонов подякував депутатам за злагоджену робу та привітав присутніх з наступаючими святами – Новим роком та Різдвом Христовим. Побажав міцного здоров’я, миру, благополуччя, добра і світла у душах та домівках, процвітання рідного краю.

Сесія пройшла в діловій і конструктивній обстановці.

 

 

 

 « повернутися до списку новин