Канівська районна рада

Шановні жителі Канівщини та працівники освіти!

Переглядів: 373

 

   Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем працівників освіти.

   У цей день кожен із нас згадує свого першого вчителя, рідну школу. І скільки б не було нам років, – ми повертаємося в дитинство та переглядаємо старі світлини класних альбомів.

   День працівника освіти – це свято тих, хто завоював у нашому суспільстві заслужену пошану і вдячність, відкрив кожному з нас дорогу у велике життя. Цей день символізує всенародне визнання та вдячність учителям і вихователям, викладачам і наставникам за тепло сердець, глибокі знання та самовіддану  працю на освітянській ниві. Саме вчителі завжди вважались носієм культури, а школа – осередком мудрості та знань, де формується думка кожного з нас, де вчать мислити самостійно, любити науку та здобувати знання.

   У день свята щиро дякую Вам працівники освіти за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість та щедрість душі. Сподіваюсь, що спільними зусиллями ми ще багато зробимо для розбудови освітянської галузі, в оновлені сучасними технологіями шкіл, щоб діти отримували повноцінну освіту та здобували міцні знання.

   Шановні освітяни, бажаю Вам міцного здоров'я, щастя та оптимізму. Нехай кожного дня у Ваших оселях панує добро і достаток, а душах – тепло і щедрість, творчість та наснага. Миру і злагоди усім Вашим родинам.

 

Голова районної ради                                                                    Зоць М.М.

 « повернутися до списку новин