Канівська районна рада

Зміни до Конституції в частині децентралізації включені профільним комітетом до 10 сесії Парламенту

Переглядів: 303

Зміни до КУ в частині децентралізації 1024x576

Комітет з питань правової політики та правосуддя підтримав включення Законопроекту Про внесення змін до Конституції в частині децентралізації до порядку денного 10 сесії Парламенту.

Про це повідомив Комітет у відповідь на звернення Української асоціації районних та обласних рад.

Наразі одне з найактуальніших питань стосовно нормативного забезпечення децентралізації є у переліку проекту порядку денного, що оприлюднено на офіційному сайті.

Десята сесія триватиме до липня 2019 року.

Нагадаємо, що раніше Асоціація зверталася до Голови Верховної Ради з проханням розглянути Законопроект про внесення змін до Конституції в частині децентралізації, а також визначити низку законів невідкладними для їх розгляду та включення до порядку денного.

Джерело: УАРОР

Нагадаємо, що зазначені у листі Асоціації проекти Законів, опрацювувалися Ресурсним центром, за результатами здійсненого моніторингу і аналізу зареєстрованих законодавчих ініціатив у ВРУ,  сформовано висновок, що вони дозволять запровадити впровадження нового етапу реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади, у разі їх ухвалення ВРУ. Детальніше за посиланням« повернутися до списку новин