Канівська районна рада

З Міжнародним днем миру.

Переглядів: 846

 

    Міжнародний день миру відзначають у всьому світі із 1982 року за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН як день всесвітньої відмови від насильства і вогню. 7 вересня 2001 року Генеральна Асамблея ООН прийняла постанову, за якою з 2002 року святкування «Міжнародного дня миру» має проходити кожен рік  – 21 вересня.

   В Україні День миру  відзначають відповідно до Указу Президента України № 100 від 5 лютого 2002 року. На сьогоднішній день для нашої держави це свято є особливо значимим. Кожен Українець мріє про мир та припинення бойових дій на сході України, про мирне небо над головою, про світле майбутнє дітей, про Божу милість й захист від агресорів, та у воскресіння нашої неньки України. У цей день ООН закликає всі держави зупинити військові дії.  

  У всьому світі процедурою початку святкових заходів служить символічний «Дзвін миру». Цей дзвін був відлитий з монет, які зібрали діти з 60 країн світу. Напис на Дзвоні свідчить: «Хай живе загальний мир у всьому світі».  

  Цей дзвін дзвонить усього два рази на рік. Перший раз його можна почути навесні, у день весняного рівнодення, а другий раз – з нагоди святкування Міжнародного дня миру.

   Щиро бажаю усім мирного неба, родинного щастя, миру та достатку.

 

З повагою

Голова районної ради                                                              М.М Зоць

 « повернутися до списку новин