Канівська районна рада

СПІЛКУВАННЯ ДЕПУТАТА З ПРЕДСТАВНИКАМИ СПІЛОК УЧАСНИКІВ АТО

Переглядів: 699

Нещодавно, депутат Черкаської обласної ради від ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Олександр КОВАЛЕНКО перебуваючи на Канівщині зустрівся з керівниками громадських спілок учасників АТО.

В довірливій формі Олег Вовченко (співголова Центру допомоги учасникам АТО), Євген Степаненко (голова «Канівської спілки учасників АТО «Нескорені»), Юрій Паньковецький (голова ГО учасників АТО «Побратим-Схід») Богдан Гарячий (голова спілки «Побратимів АТО») розповіли лідеру «ЧЕРКАЩАНИ» про організаційну діяльність спілок, про співпрацю між спілками та про свої нагальні проблеми які потребують допомоги депутатського корпусу.

Практично за пів години, народний обранець Олександр КОВАЛЕНКО та голова райради Олег ЛАКТІОНОВ допомогли вирішити забезпечення через комунальну аптеку Канівської райради, необхідними медикаментами учаснику АТО Олександру Демченку з села Мартинівка. 

Ще, за підтримки благодійних організацій, Олександр КОВАЛЕНКО надав фінансову допомогу в розмірі 7 тис.грн. для проведення термінової операцій батькові двох учасників АТО з села Таганча. В цей же день, на прохання Олександра КОВАЛЕНКА, ПрАТ «Миронівська птахофабрика» (директор Форостяна О.М.) надала благодійну допомогу спілчанам пальним для волонтерської поїздки в зону проведення антитерористичної операції – 160 літрів дизпалива.

На завершення зустрічі, Олександр КОВАЛЕНКО запевнив представників спілок учасників АТО про те, що «…вони можуть завжди розраховувати на його особисту підтримку та на підтримку ВО «ЧЕРКАЩАНИ». Ви цього заслужили!...»« повернутися до списку новин