Канівська районна рада
Канівський район, Черкаська область

28 грудня 2018 року голова районної ради Олег Лактіонов провів 29 позачергове засідання сесії Канівської районної ради

Переглядів: 532

28 грудня 2018 року голова районної ради Олег Лактіонов  провів 29  позачергове засідання сесії  Канівської районної ради.

У її роботі взяли  участь голова Канівської районної державної адміністрації Дмитро Шелест, помічники - консультанти народних депутатів України Владислава Голуба та Геннадія Бобова, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, установ, організацій, підприємств, політичних партій, громадських організацій та сільські голови.

На початку сесії  Олег  Лактіонов та Ганна Погрібна привітали  Тертичного Василя Івановича,   депутата Канівського районної ради з днем народження.

До порядку денного засідання було включено 5 питань. Найважливішим питанням сесії були  проекти рішення «Про передачу бюджетної установи (комунального закладу) Яблунівського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Канівської районної ради із спільної власності територіальних громад сіл Канівського району у власність  Канівської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області» та «Про внесення змін до структури та штатної чисельності,статуту та штатного розпису комунального некомерційного підприємства «Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Канівської районної ради».

Також, на пленарному засіданні депутати продовжили термін дії важливих програм які знаходяться на контролі в районній раді:

  • Про продовження терміну дії районної програми «Розвиток стаціонарної допомоги Канівської ЦРЛ на 2014-2018 роки», затвердженої рішенням районної ради від 19.05.2014 №30-20/VI до кінця 2023 року.
  • Про продовження терміну дії районної програми «Надання медичної допомоги хворим із соціально-значущими захворюваннями (серцево-судинними, судинно-мозковими, хронічною нирковою недостатністю, онкологічними) на 2013-2018 роки», затвердженої рішенням районної ради від 11.09.2013 №25-8/VI до кінця 2020 року.

Всі питання  були розглянуті без довгого обговорення і дискусії тому що  детально були опрацьовані на засіданнях постійних комісій районної ради та на засіданні президії.

Сесія пройшла в діловій і конструктивній обстановці.

В кінці роботи сесії голова районної ради Олег Лактіонов подякував депутатам за злагоджену роботу  та повідомив, що 23 грудня відбулися вибори в сільські ради  об’єднаних територіальних громад.

Олег Лактіонов  привітав всіх з перемогою в виборах і користуючись нагодою привітав  присутніх з наступаючими святами – Новим роком та Різдвом Христовим.  Побажав всім міцного здоров’я, наснаги та миру для  Канівської громади та всієї України.

« повернутися до списку новин