Канівська районна рада

24 чергова сесія Канівської районної ради VII скликання

Переглядів: 712

30 травня 2018 року відбулося пленарне засідання  24 чергової сесії районної ради, яке відкрив і вів голова Олег Лактіонов.

Згідно Регламенту роботи районної ради на початку розгляду питань порядку денного відводиться час для оголошення заяв і звернень. Таким правом скористався депутат Ігор Шиленко та озвучив проблемне питання забезпечення лаборантом АЗПСМ с.Межиріч.

До порядку денного було внесено 21 питання. Найбільше присутні обговорювали питання «Звіт районної державної адміністрації про виконання Програми соціально-економічного розвитку району за І квартал 2018 року» та «Про стан виконання завдань щодо соціально-правового захисту дітей району та запобігання дитячої бездоглядності».

Також, депутати призначили директором новоствореної Комунальної установи «Інклюзивно - ресурсний центр» Канівської районної ради Юлію Арсеєнко.

В цілому робота депутатів на пленарному засіданні пройшла конструктивно і виважено. З усіх запропонованих до розгляду питань були прийняті відповідні рішення.« повернутися до списку новин