Канівська районна рада
Канівський район, Черкаська область

Спортивні змагання присвячені Дню захисника України

Переглядів: 55

13 та 14 жовтня в оновленому спортивному залі ЗОШ №4 м. Канів відбувся Всеукраїнський турнір з волейболу серед дівчат середнього віку, присвячений Дню захисника України. В змаганнях приймали участь команди:  Канівська районна ДЮСШ «Колос», ДВК «Вікторія», ДЮСШ «Юність» з м. Біла Церква та команди з міст Лохвиця, Буча, Чернігів.    Ігри були дуже напруженими та цікавими, дівчата показали свої уміння та волю до перемоги. У  фіналі з рахунком 1:2 команда ДВК «Вікторія»  поступилася команді з м. Біла Церква та стала срібним призером. На 3 місці – команда з   м. Буча, 4 місце – команда Канівської районної  ДЮСШ «Колос»,  5 місце - команда з м. Чернігів, 6 місце - команда з м. Лохвиця. Результативно зіграли волейболістки команди Канівської районної  ДЮСШ «Колос» Ломако Влада (с. Бобриця) та Кульшай Євгенія (ЗОШ № 4). Переможці та призери нагороджені медалями.

Організатори вдячні приватному підприємцю Карпенку Олександру (магазин «Маркет») за надані приємні призи та солодощі для учасниць. Подяка директору ЗОШ № 4 Вербі Ірині за надання спортивного залу для проведення турніру.

На стадіоні «Маракана» 15.10.2018 року проведено змагання футболу на кубок «Козацька слава» Канівської районної ДЮСШ «Колос» присвячений захисникам України. Турнір відбувся в цікавій та видовищній боротьбі серед юнаків 2004-2006 років народження Бобрицького та Ліплявського НВК та команди «Росава» КЗПО ЦДЮТ Степанецької ОТГ. Переможцями змагань в напруженій боротьбі стали футболісти «Росави», які отримали кубок та грамоти. Друге місце посіла команда Бобриці та третє місце - у команди Ліпляве, які були нагороджені грамотами та м’ячами.

Турніри цікаві, корисні, які розвивають фізичні та інтелектуальні якості дітей, формують їх свідомість та прагнення їх до здорового способу життя та сприяють патріотичному вихованню. А чи будуть діти мати змогу в умовах децентралізації повноцінно тренуватися та приймати участь в подібних турнірах? Чи зможуть об’єднати зусилля  новостворені ОТГ задля збереження  дитячо-юнацького спорту, не говорячи про дорослий спорт?