Канівська районна рада

Відкрита Першість з волейболу серед жіночих команд

Переглядів: 571

28 квітня в спортивних залах ЗОШ № 4 та 6 м.Канів проведено відкриту Першість з волейболу Черкаської обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України серед жіночих команд. Захід відбувся за організаторської підтримки Черкаської обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України та Канівським районним ФОК «Колос».

В змаганнях приймали участь команди з міст Обухів та Українка, Канівського та Чорнобаївського районних ФОК «Колос», Степанецької ОТГ, ДВК «Вікторія» з м. Канів. За результатами жеребкування команди було розподілено на дві підгрупи. У фінал, який проводився у спортивному залі ЗОШ № 4, вийшли команди, які посіли 1 та 2 місце у підгрупах, а саме: ДВК «Вікторія» з м. Канів,  м. Обухів, Канівський районний ФОК «Колос» та  Степанецька ОТГ відповідно. Обидві фінальні зустрічі закінчилися з рахунками 2:1.

Отже, 4 місце у збірної команди Степанецької ОТГ, третє місце у волейболісток команди з м. Обухів. Другими стали дівчата з ДВК «Вікторія» (м. Канів). 1 місце та кубок виборола збірна команда Канівського районного ФОК «Колос». Переможці та призери нагороджені грамотами та медалями. Суддівство змагань здійснювали Юрій Колінько та Роман Секрет.

Організатори вдячні адміністраціям закладів за надані та належно підготовлені спортивні зали, а волейболісткам за видовищні ігри та незабутні враження. 

За інформацією Канівського районного фізкультурно-оздоровчого клубу «Колос»« повернутися до списку новин