Канівська районна рада
Канівський район, Черкаська область

Проведено Всеукраїнський турнір з волейболу, присвячений пам’яті вчителя фізичної культури Лариси Макаренко

Переглядів: 382

19-20 січня 2019 року  в спортивних залах ЗОШ № 1 та 4 відбувся традиційний Всеукраїнський турнір з волейболу серед дівчат, присвячений пам’яті вчителя фізкультури Лариси Макаренко. Змагання проводилися по двох вікових групам. За всі роки існування турніру на цих змаганнях побували команди з 33-х міст України.

Цьогоріч окрім команд ДВК «Вікторія» м. Канів та Канівської районної ДЮСШ «Колос» прийняли участь волейболістки з міст Ірпінь, Лохвиця, Світловодськ та Буча. Також приємно було бачити у спортивному залі      ЗОШ № 4 команду дівчат-випускниць Канівської районної ДЮСШ «Колос», які грали поза конкурсом.

Як серед дівчат молодшого так і серед дівчат старшого віку в турнірі перемогли волейболістки ДВК «Вікторія» та Канівської районної ДЮСШ «Колос». Кращі гравці команд від спонсорів отримали подарунки та солодощі. Голова громадської організації «Рідна Черкащина» Микола Фесенко вручив цінні подарунки кращому нападнику змагань Кірінській Владиславі  (ЗОШ  № 1), в номінації «лідер команди» - Кузьменко Анні      (м. Світловодськ) та в номінації «приз глядацьких симпатій» - Чередніченко Дар’ї (ЗОШ № 4).  

Також спонсорами турніру стали випускники Канівських шкіл – Каральова Ольга, Сидоренко Єлизавета, батьки юних волейболісток – Пушенко Юрій і Коржова Олена.

Змагання обслуговувала команда арбітрів у складі: Колінько Юрій, Кузнєцов Олексій,  Кривіцький Георгій, Бурхацький Андрій, Момро Василь, Крячок Олег, Павлова Зоя, Галушка Юлія.

Організатори вдячні директору ЗОШ № 4 Ірині Вербі за наданий спортзал для проведення змагань та за теплі привітання учасників змагань на урочистому відкритті турніру, також адміністрації  ЗОШ № 1 за гостинність для молодших учасників змагань.

 

За інформацією Канівської районної  ДЮСШ «Колос»

 

« повернутися до списку новин