Канівська районна рада

5 лютого відбулося засідання Президії Канівської районної ради

Переглядів: 149

     

05 лютого 2020 року голова районної ради Микола Зоць  провів засідання Президії Канівської районної ради. В роботі засідання Президії взяв участь голова районної державної адміністрації Юрій Розе.

      На Президію були запрошені директор Комунального некомерційного підприємства «Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Горьова Н.В, головний лікар Комунального некомерційного підприємства Канівської центральної районної лікарні Шапошник В.С. та директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг Канівського району) Дурицький М.А.

       Особливо гострого обговорення набуло питання «Про стан захворюваності на грип та ГРВІ».

Директор Комунального некомерційного підприємства «Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Горьова Н.В доповіла:, що в Канівському районі та м. Каневі з початку епідсезону 2019-2020р.р. перехворіло  на  ГРВІ  2182  особи, що складає 5,1 % від всього населення району, із них 1040  - міське населення (2,4%), 1142 - сільське (2,6%), в тому числі дітей віком до 18 років -  1067, що складає 2,5%  від загальної кількості населення.                                   Випадків клінічного грипу не зареєстровано.

Підвищення  захворюваності на ГРЗ серед дітей шкільного віку та ДНЗ не спостерігається. За результатами  щоденного  моніторингу рівень захворюваності на ГРВІ в Каневі та районі нижчий за показник  відповідної пори минулих років. Важливо:  При перших ознаках захворювання на грип та ГРВІ необхідно звертатись за медичною допомогою до лікаря, а не займатись самолікуванням. Необхідно уникати переохолодження, тісного контакту з великою кількістю людей.

     Головний лікар Комунального некомерційного підприємства Канівської центральної районної лікарні Шапошник В.С. відзначила, що перевищення епідпорогу на даний час не зареєстровано. Проліковано за 2019 рік в інфекційному відділенні 197 хворих на грип та ГРВІ, з них 9 дітей. У 2019 році тяжких форм захворюваності на грип та ГРВІ не було. 

У 2020 році проліковано 16 хворих на грип і ГРВІ, з них 4 дітей.  Зареєстровано 2 ускладнення – пневмонія у дорослих. Станом на 29.01.2020 року на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні знаходилось 10 хворих на грип, з них 7 дітей. Госпіталізовано хворих з ускладненнями – пневмонія – 8, в тому числі одна тяжка, госпіталізована до реанімаційного відділення.  Лікарня забезпечена медичним обладнанням, необхідним для надання медичної допомоги хворим на грип та ГРВІ: пульсоксиметри, кардіомонітори, апарати ШВЛ, кисневі інгалятори.

    Члени Президії також заслухали питання «Про стан  надання соціальних послуг «Стаціонарний догляд підопічним  стаціонарного відділення с. Степанці територіального центру  соціального обслуговування (надання соціальних послуг Канівського району», доповідала Дорошенко В.Г заступник директора територіального центру соціального обслуговування. Відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання осіб, які втратили здатність до самообслуговування або не набули такої здатності, розташоване в орендованому приміщенні Степанецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Відділення розраховане на 25 ліжко-місць. На  даний  час у відділенні проживають 23 осіб. Середній вік підопічних складає понад 76 років.

     В проведенні засідання активну участь взяли члени  Президії: Даниленко О.М., Єщенко Л.В., Петриченко О.Д., Пилипенко В.П., Плисюк В.П., Фесенко М.Г.

   В цілому робота Президії пройшла конструктивно і виважено, по  всіх питаннях порядку денного прийняті відповідні рішення.« повернутися до списку новин