Канівська районна рада
Канівський район, Черкаська область

Шановні працівники автомобільного транспорту та дорожнього господарства!

Переглядів: 293

Шановні працівники автомобільного транспорту та дорожнього господарства!

Щиро вітаю Вас із професійним святом!

   Автомобіліст – це професія особлива, зі своєю романтикою, своїми традиціями, характером та укладом. Недарма в народі про неї складено сцільки чудових пісень та історій. Це дуже напружена і, в той же час, почесна праця, що вимагає високої фізичної та емоційної самовіддачі, професіоналізму та таланту.

   Важко уявити собі сучасне життя, господарську діяльність та побут кожної людини без автомобільного транспорту. У цій важливій сфері економіки трудяться професіонали, праця яких багато в чому визначає функціонування всіх галузей господарства району, життєдіяльність населених пунктів.

   Від депутатського корпусу щиро вітаю з Днем автомобіліста всіх, чиє життя пов'язане з дорогою: водіїв, ремонтних робітників, диспетчерів, кондукторів, керівників підприємств і підрозділів автомобільного транспорту, приватних підприємців.

   Саме тому щиро бажаю всім працівникам автомобільного транспорту та шляхового  господарства  щастя,  добробуту, нових трудових здобутків, невичерпної енергії,  міцного здоров’я,  подальшої успішної та безаварійної роботи.  Нехай усі дороги будуть рівними  і ведуть вас до успіху, а кожен день, проведений за кермом, відкриває  перед  вами  нові  перспективи.

 

З повагою

Голова районної ради                                                              М.М Зоць

« повернутися до списку новин