Канівська районна рада

Представники місцевого самоврядування області обмінялись досвідом співпраці та отримали нові навички економічного розвитку територій

Переглядів: 326

За ініціативи Української асоціації районних та обласних рад, у співпраці із європейськими партнерами, на базі Черкаської обласної ради відбулася фахова майстерня для представників місцевого самоврядування Черкаської області на тему «Інноваційні можливості для економічного зростання регіонів».

Відкриваючи роботу фахової майстерні, перший заступник голови обласної ради Валентин Тарасенко зауважив вже традиційність проведення подібних заходів та їх важливість для представників місцевого самоврядування області. Він також представив модератора семінару – професора Ію Дегтярьову, директора Інституту публічного управління та адміністрування НАДУ при Президентові України, радника Української асоціації районних та обласних рад.

У ході фахової майстерні учасники в інтерактивній формі обговорили питання створення і реалізації проектів розвитку територій, стратегій та перспективних планів економічного зростання регіонів. Важливим фактором зростання територій, на переконання усіх учасників семінару, є особиста і групова зацікавленість жителів громади у розвиткові власного краю, подолання внутрішнього страху змін та виконання методу «проб і помилок».

Важливим елементом навчання стали практичні взаємодії учасників: вправи та групова робота, методи «мозкового штурму», під час яких присутні мали змогу обмінятись досвідом та структурувати озвучені теоретичні ідеї, підкріпити їх практичними навичками та методологією.

На завершення учасники фахової майстерні залишили власні коментарі та пропозиції організаторам заходу, висловивши одностайне побажання наступних і частіших зустрічей в такому форматі, у ході яких були б розкриті інші питання розвитку регіонів: бюджетування, розвиток комунального господарства і підприємств, залучення громадського сектору до реалізації розвиткових проектів, актуальні питання реалізації секторальних реформ, що наразі запроваджуються в Україні та інші.

 

За інформацією виконавчого апарату  Черкаської  обласної ради

 « повернутися до списку новин