Канівська районна рада

ВАМ ВАРТО ОБРАТИ СВОГО ЛІКАРЯ!

Переглядів: 463

В червні цього року Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги в першій хвилі уклав договір  про медичне обслуговування населення м. Канева, Канівського району, Степанецької та Ліплявської ОТГ з Національною службою здоров’я України за програмою медичних гарантій. А вже  з липня Центр почав отримувати кошти за новою системою, яка дала змогу збільшити фінансування Закладу  майже в 2 рази. 

На сьогодні Центром подано через електронну систему обміну медичною інформацією 26900 декларацій про вибір лікаря, який надає первинну медичну допомогу на території м. Канева, Канівського району, Степанецької та Ліплявської ОТГ, що складає 62 % від наявного населення.   

Уклавши декларацію мешканці нашого району мають можливість отримати: консультацію лікаря загальної практики-сімейної медицини з будь яких питань, оформити пільгові рецепти за програмою «Доступні ліки» та направлення за показаннями до лікарів спеціалізованої та високоспеціалізованої медичної допомоги, безкоштовно пройти наступні дослідження: загальний аналіз крові, загальний аналіз сечі, глюкоза крові, загальний холестерин, вимірювання артеріального тиску, електрокардіограма, обстеження швидкими тестами на вагітність, ВІЛ-інфекцію, вірусні гепатити та тропоніни.

Спрощені умови підписання декларації з сімейним лікарем: для цього  потрібно лише прийти до лікаря з телефоном, реквізитами паспорта та ідентифікаційного коду, копії не потрібні.

Лікувально-профілактичні підрозділи КНП «Канівський ЦПМСД» працюють: з понеділка по п'ятницю з 8-00 до 20-00, субота: з 8-00 до 14-00. У неділю та святкові дні працює черговий кабінет з 9-00 до 14-00.

В Закладі запроваджено електронний запис на прийом до лікаря (за телефоном (04736)34337; (04736)35808; при зверненні в реєстратуру чи на сайті askep.net).

Поспішіть, лікар може набрати обмежену кількість пацієнтів!

http//kaniv-centr.pmsd.org.ua

    « повернутися до списку новин