Канівська районна рада
Канівський район, Черкаська область

Привітання голови районної ради О.Лактіонова з професійним святом Днем медичного працівника

Переглядів: 520

Шановні лікарі, фельдшери, медичні сестри, фармацевти. 

Всі працівники та ветерани системи охорони здоров’я міста Канева та Канівського  району!

На  передодні вашого  професійного свята – Дня Медичного працівника  хочу висловити щиру подяку за  вашу працю, врятовані життя, за повернуте пацієнтам здоров’я та надію,  людяність та співпереживання.

Ваші щирі серця і теплі руки відновлюють радість життя, дарують віру у зцілення.

Сьогодні дуже важливий день – свято тих, хто працює у сфері медицини. Чим більше здорових людей, тим приємніше привітати медичних працівників з їх професійним святом. Адже саме здоров’я – один з найбільш важливих аспектів у житті. Хочеться подякувати всім медикам за працю, за терпіння і за те, що ніколи не здаєтеся!

Дорогі медичні працівники! Ви запорука нашого здоров’я, низький уклін вам за вашу невтомну працю та щире і відкрите серце.Завдяки вашій турботі та професійній майстерності у людини з’являється віра та надія на одужання, і це найголовніше.
Низький уклін вашому щоденному подвигу в боротьбі за людину, за її життя і здоров’я.                                  

          Бажаю вам великого людського щастя, доброго здоров'я, благополуччя і затишку в родинах, мирного неба, професійних успіхів і людської шани. Нехай здійснюються  задуми,  а віра і оптимізм завжди залишаються з вами!

 

З щирою вдячністю та  повагою,

голова Канівської районної ради                                                                                                         О.М.Лактіонов

« повернутися до списку новин