Канівська районна рада

В ХОДІ РОБОТИ СЕСІЇ КАНІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ПРИВІТАЛИ З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ ТА З ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ В УКРАЇНІ

Переглядів: 171

Голова районної ради Микола Зоць провів  пленарне  засідання  41 позачергової сесії Канівської районної ради VІІ скликання. 

На початку роботи сесії очільник району привітав присутніх, ветеранів військової служби та учасників АТО, які захищають незалежність і цілісність держави на сході України з всенародним святом з Днем Збройних Сил України та з нагоди свята нагородив почесною грамотою  районної ради Сивака Валентина Миколайовича заступника військового комісара. Начальника відділення комплектування за значний особистий внесок у справу розвитку Збройних Сил України, високі особисті досягнення у службовій діяльності, зразкове виконання військового.   

В роботі сесії взяли участь, сільські голови, сільські голови сільських рад об’єднаних територіальних громад, керівники підприємств, установ та організацій, начальники відділів та служб районної державної адміністрації, керівники правоохоронних органів,  Канівського відділення Золотоніської місцевої прокуратури, СБУ, Головного територіального управління юстиції в Черкаській області, Канівського  УДКСУ Черкаської області, Канівського об’єднаного міського військового комісаріату, РЕМ, Управління пенсійного фонду України в м. Каневі та Канівському районі, Канівського  відділення  Черкаської ОДПІ, представники ЗМІ.

Загалом, до порядку денного  41 пленарного засідання  було включено 9 невідкладних питання:

 1. Про зміну назви Потапцівського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Канівської районної ради Черкаської області.

2. Про затвердження списку присяжних.

3. Про  внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2018 № 28-14/VII  «Про районний бюджет на 2019 рік».

4. Про хід виконання районної Програми розвитку паліативної допомоги на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради, від 25.05.2016 № 6-18/VII.

5. Про хід виконання Програми розвитку рибного господарства водойм Канівського району на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради, від 31.05.2017 № 13-17/VII.

6. Про внесення змін до рішення Канівської районної ради від 26.09.2018 № 26-17/VII «Про затвердження фінансового плану на 2019 рік комунального некомерційного підприємства «Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Канівської районної ради.

 7.Звіт постійної комісії районної ради з питань управління комунальним майном, житлово-комунального господарства, побутового, торгівельного обслуговування, транспорту, зв’язку і будівництва, приватизації, власності, підприємництва, інвестицій та захисту прав споживачів.

8. Звіт постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу та земельних відносин, екології, природокористування, ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та інших надзвичайних ситуацій.

9. Про погодження надання частини основної щорічної відпустки голові районної ради.

В ході роботи сесії голова районної ради Микола Зоць привітав депутатів Канівської районної ради 7 скликання, депутатів місцевих рад, сільських голів, сільських голів ОТГ, виконуючих обов’язки старост, секретарів, працівників та ветеранів органів місцевого самоврядування, працівників виконавчого апарату районної ради, всіх жителів громад Канівщини з всенародним святом з Днем місцевого самоврядування в Україні, зазначивши в своєму виступі, що місцеве самоврядування було і лишається інститутом народовладдя. Воно гуртує людей незалежно від їхнього віку, поглядів та уподобань. Це свято нашої  громади, громади кожного села, міста, кожного їх мешканця. Відзначення цього свята є підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців, реалізації їх права брати участь в управлінні державними справами на місцевому рівні. Це традиція вільних людей, котрі не мають над собою володаря, а визначають лише провідника та виборних людей, яким довіряють і яких наділяють владними повноваженнями. Тільки така влада є справді народною – владою не  над громадою, а легітимною владою самої громади, для громади та в інтересах громади.

        Саме такою є діяльність районної ради, відкритою , прозорою та спрямованою лише на одне, на задоволення потреб мешканців району, кожної громади.

          Я вдячний депутатам районної ради за добросовісне виконання своїх депутатських обов’язків, за толерантність, небайдужість , компетентність і відповідальність, чуйність і щедрість душі за дружню, злагоджену працю, всім вам, які є активними не лише в громадському житті, а й на засіданні сесій, постійних комісій, які розсудливо і мудро приймають рішення, дають рекомендації, виходячи з власного життєвого досвіду і професійної майстерності.

           Висловлюю вдячність депутатам, сільським головам та працівникам органів місцевого самоврядування базового рівня. На вас випадає найбільше навантаження, тягар та біль людських проблем і саме ви покликані їх вирішувати, саме на вас покладена вся відповідальність за стан справ перед громадами. І пам’ятаймо слова класика Івана Франка: життя людини до тих пір має цінність, поки людина може допомагати іншим.

       Після цього відзначив грамотами і подяками депутатів районної ради, сільських голів та посадовців органів місцевого самоврядування та районної державної адміністрації.

       Депутати одноголосно підтримали  всі проекти порядку денного.  По всіх питаннях  були  прийняті відповідні рішення.

Сесія пройшла в святковій та конструктивній обстановці.

 

 « повернутися до списку новин