Канівська районна рада
Канівський район, Черкаська область

ОГОЛОШЕННЯ

Переглядів: 384

 

 

ОГОЛОШЕННЯ

З метою формування складу конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора  комунального некомерційного підприємства «Канівський центр первинної медико-санітарної  допомоги» Канівської районної ради,   Канівська районна рада пропонує громадським об’єднанням  з питань захисту інтересів громадян у сфері охорони здоров’я та/ або у сфері запобігання корупції  і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки) подати представників  для включення до її складу.

Пропозиції щодо кандидатур до складу  конкурсної комісії подаються до районної ради до 8 січня 2019 року включно, разом з інформацією про напрями діяльності громадського об’єднання, досвід та результати роботи.

За додатковою інформацією звертатись до Канівської районної ради: індекс 19000, м.Канів, Черкаська область, вул. Олега Кошового, 3, контактний телефон: (04736) 3-24-78.

 

Керуючий справами районної ради                                                                                 М.М. Зоць

 

 

 

Підгорна-Сидоренко Ю.В.

3-20-01

« повернутися до списку новин