Канівська районна рада

ОБЕРЕЖНО, ГРИБАМИ МОЖНА ОТРУЇТИСЬ!

Переглядів: 413

Вже почався грибний сезон на Канівщині. В Цьому році грибів величезна кількість самих різних, як їстівних, так і не дуже. Варто відзначити, що отруїтися можна навіть їстівними грибами, якщо їх неправильно приготувати, або ж занадто багато з'їсти. Тому ми вирішили розповісти вам, які перші симптоми при отруєнні грибами, і як правильно лікуватися при цьому.

Отруєння грибами завжди проявляється дуже швидко, протягом перших двох годин після прийняття їх в їжу. Після цього, у вас відразу ж з'явиться нудота, блювання, біль у шлунку, можливо пронос, ну і звичайно, отруєння грибами буде супроводжуватися високою температурою.

Так само, варто відзначити, що гриби дуже складно перетравлюються, тому їх не рекомендовано їсти багато  людям похилого віку, дітям або тим, у кого є різні проблеми з шлунково-кишковим трактом. До речі, так само, гриби можуть викликати алергічні реакції.

Звичайно, ми вже говорили, що симптоми від отруєння грибами з'являться дуже швидко. Тому, перше, що потрібно зробити – це звернутись до лікаря, а тим часом, потрібно випити кілька склянок кип'яченої підсоленої води . Також, постарайтеся викликати у себе блювоту, це спростить перебіг отруєння. Якщо ж, отруєння грибами і так провокує блювоту, то її повторно викликати не треба.


Крім цього, потрібно приймати проносні, щоб очистити свій шлунок.
Сорбент: треба випити 10 таблеток активованого вугілля, або ж використовувати будь-який його аналог.
Гриби, якими ви отруїлися, постарайтеся зберегти, якщо це можливо. Вони допоможуть лікарям виявити причину, і які саме речовини на вас так вплинули. Це допоможе швидше вас вилікувати.

Отже, будьте обережні!« повернутися до списку новин