Канівська районна рада

Відкритий Чемпіонат Канівського району з пляжного волейболу

Переглядів: 724

З нагоди Дня молоді 16 червня на волейбольних майданчиках на стадіоні ЗОШ № 4 м. Канів проведено відкритий Чемпіонат Канівського району з пляжного волейболу серед чоловіків. На змагання прибули по дві команди з села Таганча та Ліплявської ОТГ та по одній команді з Степанецької ОТГ, ЗОШ № 1, ГЕС та «Ветеран» м. Канів. Команди було розподілено на підгрупи. Переможці підгруп зіграли між собою за 1-2 місце, команди, які зайняли другі місця в підгрупах, зіграли між собою за 3-4 місце. За результатами змагань 3 місце зайняла команда ГЕС, 2 місце посіла чоловіча команда з с. Таганча-2. 1 місце виборола команда з с. Ліпляве-1. Самою найвидовишною та напруженою зустріччю визнана гра між командами «Ліпляве-2» та «Таганча-2», про що свідчить рахунок у третій партії 24:22 на користь команди «Таганча-2».Учасники команди-переможця та призерів нагороджені медалями, грамотами та грошовими преміями. Змагання обслуговувала команда арбітрів у складі Момро Василя, Галушки Галини та Колінько Юрія. Секретарі змагань: Галушка Юлія та Мазуркевич Влада.
Організатори вдячні адміністрації ЗОШ № 4 за надані, а вчителю фізичної культури Кузнєцову Олексію за належно облаштовані майданчики для змагань, а учасникам - за видовищні та цікаві ігри.


За інформацією Канівського районного фізкультурно-оздоровчого клубу "Колос"

Чемпіонат Канівського району з футболу 2018 року

17 червня проведено 3 завершальний тур першого кола Чемпіонату Канівського району з футболу. Результати ігор: с. Межиріч - с. Ліпляве - 5:2,  с. Таганча - с. Степанці - 2:6. Друге коло розпочнеться 5 серпня.
 

За інформацією Канівського районного фізкультурно-оздоровчого клубу «Колос» та федерації футболу Канівського району

 

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

Чемпіонату Канівського району з футболу 2018 року

станом на 17 червня

 

             Команда

 

І

В

Н

П

СМ

О

1

«Росава» Степанці

3

3

-

-

194

9

2

«Межиріцька» Межиріч

3

2

-

1

245

6

3

«Урожай» Ліпляве

3

1

-

2

18–17

3

4

«Нива» Таганча

3

-

-

3

4–39

0

 « повернутися до списку новин