Канівська районна рада

На пленарному засіданні 30 позачергової сесії Канівської районної ради VII скликання депутати обрали головою районної ради Миколу Зоця

Переглядів: 414

9 січня  2019 року відбулося пленарне засідання 30-ї позачергової сесії Канівської районної ради сьомого скликання, яке провів голова районної ради Олег Лактіонов.

У її роботі взяли  участь голова Канівської районної державної адміністрації Дмитро Шелест, помічники - консультанти народних депутатів України Владислава Голуба та Геннадія Бобова, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, установ, організацій, підприємств, політичних партій, громадських організацій та сільські голови.

Свою роботу сесія розпочала з виступу голови Канівської районної виборчої комісії Ольги Яценко, яка повідомила про  визнання  депутатів Канівської районної ради  відповідно до постанови про "Перші вибори депутатів сільських селищних, міських рад обєднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних міських голів від  23 грудня 2018 №10.

До Канівської районної ради зареєстровано депутатів: Гладунова М.А., Мироненка Д.О.,Тєлєгіна В.В., Зоця М.М.

На  сесії,  Олег Лактіонов  склав повноваження голови районної ради, в зв’язку з  обранням сільським  головою до Таганчаської сільської ради об’єднаної територіальної громади.

За пропозиціями депутатських груп і фракцій районної ради  внесено кандидатом  на посаду голови Канівської районної ради Миколу Зоця. Представляти претендента на посаду не було потреби, адже його добре знають, як в районі, так і в області, як мудрого керівника, людину принципову та відповідальну.

Микола Зоць працював на посаді керуючого справами Канівської районної ради.

Під час проведення таємного голосування депутати 25 голосів віддали на підтримку Зоця Миколи Михайловича. Тож, відповідно до ст. 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи результати таємного голосування вирішено вважати обраним головою Канівської районної ради Зоця Миколу Михайловича.

В свою чергу новообраний голова подякував депутатам та всім присутнім за довіру та виразив сподівання на співпрацю з сільськими радами, сільськими радами об’єднаних територіальних громад, районною державною адміністрацією, за підтримки громадськості в прагненні вирішувати всі невідкладні і важливі питання життєдіяльності Канівського району.

 « повернутися до списку новин