Канівська районна рада
Канівський район, Черкаська область

Спартакіада сіл Канівщини

Переглядів: 1038

З нагоди річниці визволення від фашистських загарбників 17 лютого 2018 року в Таганчанській загальноосвітній  школі відбулася щорічна традиційна зимова спартакіада серед колективів фізкультури. На урочистій лінійці учасників змагань привітали голова Канівської районної ради Олег Лактіонов та Таганчанський сільський голова Олександр Пождема, які побажали удачі та спортивних перемог. Ветеран спорту Леонтій Савченко нагадав історію заснування спартакіади. Хвилиною мовчання та покладанням корзини квітів вшанували пам'ять загиблих від фашистських загарбників. Головний суддя змагань Юлія Галушка оголосила програму змагань.

В змаганнях прийняли участь 8 команд з сіл Бобриця, Межиріч, Мельники, Таганча, Козарівка, команда с. Ліпляве (Ліплявська ОТГ) та команди зі Степанецької ОТГ -  села Степанці та Мартинівка. Спартакіада проводилася з таких видів спорту, як стрільба з гвинтівки, шашки, дартс, кидки м’яча в баскетбольне кільце, піднімання гирі, перетягування канату, змагання з волейболу серед дівчат. Самими найвидовнішими та найзахоплюючими видами програми стали змагання з перетягування канату та волейболу серед дівчат. Емоції переповнювали як вболівальників, так і учасників змагань. Судили змагання Василь Момро, Галина Галушка та Олег Войтюк.

1 загальнокомандне місце третій рік поспіль здобула команда Бобрицької сільської ради, 2 місце зайняла команда Межиріцької сільської ради, 3 місце - у команди Таганчанської сільської ради. Всі переможці та призери змагань отримали кубки, грамоти, медалі. Учасники, які зайняли 1 місце в особистих та командних змаганнях, отримали  подарунки від депутата Черкаської обласної ради О.Коваленка (ВО «Черкащани»).

Відділом освіти, молоді та спорту Канівської райдержадміністрації спільно з Канівським міськрайонним СТК ТСОУ проведено Спартакіаду допризовної молоді. 1 місце зайняла команда юнаків Ліплявського НВК, 2 місце зайняла команда юнаків Таганчанської ЗОШ, 3 місце у команди юнаків Степанецької СШ.

Чемпіону серед допризивної молоді у двоборстві (стрільба та підтягування)  Говоренку Давиду вручено головний приз від спонсора змагань,  лідера  Всекраїнського об’єднання «ЧЕРКАЩАНИ» - О.Коваленка.

Судили змагання Олександр та Денис Бузницький, Сергій Вдовиченко та головний суддя голова СТК ТСОУ Бузницький Олександр Іванович.

Організатори змагань вдячні керівництву Канівської районної ради, депутату Черкаської облради О.Коваленку, Таганчанській сільській  раді, Таганчанській загальноосвітній школі за  відзначення переможців та організований солодкий стіл для учасників змагань.

 

За інформацією Канівського районного фізкультурно-оздоровчого клубу «Колос»

« повернутися до списку новин