Канівська районна рада

Спортивні новини Канівської районної ДЮСШ «Колос»

Переглядів: 656

28 жовтня 2017 року  команда легкоатлетів Канівської районної дитячо-юнацької спортивної школи «Колос» у складі 10 спортсменів приймала участь у відкритому Чемпіонаті ОСДЮСШОР з легкої атлетики серед юнаків  та дівчат 2001- 2002, 2003 - 2004 р.н. та молодших в м. Черкаси в легкоатлетичному манежі. В склад команди входили кращі легкоатлети з сіл району а саме  Свечкарьова Дар’я, Лагодич Вікторія (с. Степанці), Матина Ірина (с.Яблунів), Кириченко Вікторія, Якущенко Роман, Говоренко Давид, Сенько Антон (с.Таганча), Скоробагатий Іван (с.Беркозівка), Макаренко Роман, Калініченко Іван (с. Ліпляве). Були показані добрі результати в різних видах програми змагань, так Кириченко Вікторія виконала третій розряд з бігу на 800 метрів, Макаренко Роман приймав участь у фінальному забігу на 60 метрів та посів 4 місце, як і Лагодич Вікторія з бігу на 200 метрів.  Калініченко  Іван виборов 3 місце з бігу на 1500 метрів та нагороджений  дипломом обласної Федерації легкої атлетики та обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву. Тож  вітаємо юних спортсменів з їхніми досягненнями, бажаємо успіхів та дякуємо за вклад у розвиток та  популяризацію здорового способу життя і спорту в Канівському районі.

29 жовтня  2017 року відбулася відкрита Першість Канівської районної ДЮСШ «Колос» з волейболу серед дівчат 2001 року народження та молодші.

Команди були представлені учнями з відділення волейболу школи  з таких сіл як Степанці, Ліпляве, Бобриця, Таганча, Литвинець та ДВК   «Вікторія» м. Канів

Цікаво та в напруженій боротьбі пройшли  змагання  в двох  підгрупах . Кращі команди підгруп вийшли у фінал, команди які посіли другі місця в підгрупах грали за 3-4 місце.

У фіналі зустрілися представники Канівського району - це команди Степанці та Литвинець. Складно передати емоції дітей та тренерів, їх хвилювання за результат, за кожне вигране  очко в партії.  На переможців  та  призерів чекав кубок, медалі та грамоти.

Перше місце виборола команда Литвинецького відділення волейболу (тренер команди - Кузнєцова Н.В.).

Друге місце зайняла команда відділення с.Степанці (тренер - Татарінов В.Г.).

Третє місце у команди відділення волейболу с.Ліпляве (тренер - Хорошун М.О.).

За підсумками змагань найкращі гравці команд відділення волейболу будуть представленні в складі збірної команди  ДЮСШ «Колос»  для участі в Чемпіонаті Черкаської області.

 

 

За інформацією директора Канівської районної ДЮСШ «Колос»  Момро В.А.                                                  « повернутися до списку новин