Канівська районна рада

ПРАЦІВНИКИ КУЛЬТУРИ ВІДЗНАЧИЛИ ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО «ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА АМАТОРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА»

Переглядів: 165

 

9 листопада у районному будинку культури пройшли урочисті заходи з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, яке з 2014 року відзначається у листопаді. Привітати працівників культури Канівщини з професійним святом завітав голова районної ради Микола Зоць. Очільник району від імені депутатського корпусу привітав усіх, хто присвятив себе благородній справі - збереженню, розвитку і примноженню безцінних духовних скарбів нашого народу та у своєму привітанні зазначив: «Ви даруєте людям радість, несете культуру в кожне серце і душу, а разом з тим, своєю творчістю наповнюєте життя людей духовним змістом. Споконвіку музика і слово, пісня і танець, твори народної творчості висловлювали національну ідею, оберігали історичну пам'ять, дарували і зміцнювали надію народу на краще майбутнє.   Без вихідних і свят ви працюєте зі святом в душі для людей. Приємно усвідомлювати, що в нашому районі не тільки збереглися, але і продовжують розвиватися аматорські, етнографічні колективи, які дарують радість не тільки жителям нашого району, а й за межами області і навіть країни. Щедра Канівська земля виховала чимало талановитих митців, які прославляли і нині возвеличують свою землю. І допоки буде звучати наша рідна калинова мова, допоки лунатиме українська пісня, доти буде жити і процвітати Україна. Наш найпрацьовитіший, найталановитіший, найспівучіший народ ніким і нікому не перемогти. 

Ваш творчий внесок у розвиток національної культури заслуговує слів щирої подяки. Упевнений, що ви й надалі будете докладати максимум зусиль для подальшого духовного розквіту рідного краю.

У день вашого професійного свята бажаю вам міцного здоров'я, особистого щастя, родинного затишку та нових творчих здобутків у благородній справі відродження, збереження і примноження культури нашого народу.»

Після пролунавших привітань з нагоди свята, голова районної ради вручив грамоти Канівської районної ради, Канівської районної адміністрації за багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм вкладений у розвиток культури працівникам культури: Масюку Миколі Івановичу - заслуженому працівнику культури України, Масюк Любові Михайлівні - керівнику Народного аматорського ансамблю "Дніпрова веселка";

 Власенко Юлії Володимирівні - керівнику Народного аматорського ансамблю сучасного танцю "Спарта",

 Медусі Ігорю Михайловичу - керівнику Народного аматорського ансамблю "Ностальгія".

 

 « повернутися до списку новин