Канівська районна рада

ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ З ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Переглядів: 162

       

      7 грудня в Україні відзначається День місцевого самоврядування, свято народовладдя в Україні, професійне свято народних обранців, працівників органів місцевого самоврядування, свято всіх жителів територіальних громад,

           Я щиросердечно вітаю депутатів Канівської районної ради 7 скликання, депутатів місцевих рад, сільських голів, сільських голів ОТГ, виконуючих обов’язки старост, секретарів, працівників та ветеранів органів місцевого самоврядування, працівників виконавчого апарату районної ради, всіх жителів громад Канівщини з всенародним святом з Днем місцевого самоврядування в Україні.

               Місцеве самоврядування було і лишається інститутом народовладдя. Воно гуртує людей незалежно від їхнього віку, поглядів та уподобань. Це свято нашої  громади, громади кожного села, міста, кожного їх мешканця. Відзначення цього свята є підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців, реалізації їх права брати участь в управлінні державними справами на місцевому рівні. Це традиція вільних людей, котрі не мають над собою володаря, а визначають лише провідника та виборних людей, яким довіряють і яких наділяють владними повноваженнями. Тільки така влада є справді народною – владою не  над громадою, а легітимною владою самої громади, для громади та в інтересах громади.

               Саме такою є діяльність районної ради, відкритою , прозорою та спрямованою лише на одне, на задоволення потреб мешканців району, кожної громади.

              Я вдячний депутатам районної ради за добросовісне виконання своїх депутатських обов’язків, за толерантність, небайдужість , компетентність і відповідальність, чуйність і щедрість душі за дружню, злагоджену працю, всім вам, які є активними не лише в громадському житті, а й на засіданні сесій, постійних комісій, які розсудливо і мудро приймають рішення, дають рекомендації, виходячи з власного життєвого досвіду і професійної майстерності.

              Висловлюю вдячність депутатам, сільським головам та працівникам органів місцевого самоврядування базового рівня. На вас випадає найбільше навантаження, тягар та біль людських проблем і саме ви покликані їх вирішувати, саме на вас покладена вся відповідальність за стан справ перед громадами. І пам’ятаймо слова класика Івана Франка: життя людини до тих пір має цінність, поки людина може допомагати іншим.

                 Вітаю від щирого серця усіх хто працює на благо територіальних громад, відстоює їх запити та інтереси, міцного здоров’я, безмежного щастя, нових здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення всіх ваших мрій і сподівань. Нехай день місцевого самоврядування об’єднає нас у спільному прагненні зробити наш край та всю Україну щасливими та багатими.

 

Голова районної ради                                                                                М.М Зоць

 

  « повернутися до списку новин