Канівська районна рада

ЧЕРКАЩАНИ ОРГАНІЗУВАЛИ ПОЇЗДКУ НА СОРОЧИНСЬКИЙ ЯРМАРОК

Переглядів: 417

За ініціативи та фінансової підтримки депутатів місцевих рад Канівщини від ВО «ЧЕРКАЩАНИ»: районної – Олега Лактіонова, Таганчанської сільської – Леонтія Савченка група педагогів та медичних працівників з Таганчі та Мельників відвідали Національний Сорочинський ярмарок 2018

Здається, що вся Україна прибула на Національний Сорочинський ярмарок. Яскраве і усміхнене людське море неквапливо рухається алеями, розтікається вулицями та алейками, розглядає товар і купує, купує, купує… Дякувати Богові, ярмаркує і погода, притримавши дощики до наступного тижня, та забезпечивши сонцем і теплом. Традиційно приваблює експозиція посольства Республіки В’єтнам в Україні, яка пропонує великий вибір товарів із цієї екзотичної країни. Користуються попитом товари з Білорусі, Литви, Узбекистану, Грузії.
Радують і дивують своєю творчістю вироби народних майстрів. Серед них є справжні таланти, , неодноразові переможці у номінації «Майстер «Золоті руки»: Забора В.П., Кондратюк В.Д., Свиридюк Н.О., Літус О.В., Задорожний М.В., Терещенко Л.В., Наконечна Н.П. та багато інших. До деяких із них приїздять по кілька років поспіль шанувальники їх таланту.
Насиченою і змістовною була і культурно-мистецька програма ярмарку.

Як зауважила соціальний педагог Таганчанської ЗОШ Надія Жорняк (керівник групи) - в історії кожної держави, а особливо такої молодої, як наша, це особливі дні. Усвідомлення їх особливості приходить не відразу. І саме на ярмарку ми бачимо яскраво і виразно, що для абсолютної більшості українців це вже не просто вихідні, це внутрішня потреба одягти вишиванку, вивісити державний стяг, дати дітям до рук прапорця і усім разом вирушити на прекрасне свято українського народу – Національний Сорочинський ярмарок! І, найважливіше, люди щиро вітають один одного та бажають миру і процвітання.

По завершенню ярмаркової поїздки всі учасники висловили щиру подяку і вдячність голові райради (ВО «ЧЕРКАЩАНИ») Олегу Лактіонову за організацію прекрасної поїздки на Всеукраїнське дійство.« повернутися до списку новин