Канівська районна рада
Канівський район, Черкаська область

ПОДАРУНКИ ДЛЯ ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНОГО ЦЕНТРУ ПЕРЕДАЛИ ПРЕДСТАВНИКИ МХП ТА «УРОЖАЮ»

Переглядів: 122

За фінансової підтримки підприємств МХП на Канівщині – Миронівської птахофабрики та Урожаю для потреб Інклюзивно-ресурсного центру району було закуплено й передано килим-пазл, кулер для води та розвиваючу гру.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію ПрАТ «Миронівська птахофабрика».

 «На сьогодні заклад відвідують та отримують необхідні послуги близько 20 дітей, котрі мають особливості психофізичного розвитку. Загалом же психолого-педагогічну допомогу в нас отримали 58 дітей із сіл району. Щоб зробити їх перебування тут зручнішим, разом із колегами ми навіть створили дошку бажань, на якій зобразили що б хотіли мати у центрі. Тепер же спільно з партнерами поступово реалізовуємо задумане. Приємно, що й сьогодні, завдяки МХП, частина наших планів здійснилася! Тепер маємо такий потрібні нам кулер та килимове покриття у кімнаті для занять лікувальною фізкультурою», - зауважила директор центру Юлія Арсеєнко.

На Миронівській птахофабриці підтримують інклюзивний центр вже не вперше. Так, минулого року підприємство брало участь у співфінансуванні проекту зі створення кімнати лікувальної фізкультури.

 

« повернутися до списку новин