Канівська районна рада

СВЯТО В ТЕРИТОРІАЛЬНОМУ ЦЕНТРІ СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ

Переглядів: 159

 

3 грудня в рамках запланованих заходів по відзначенню Міжнародного дня людей з інвалідністю та Міжнародного дня волонтерів, традиційно, до відділення стаціонарного догляду в с.Степанці територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Канівського району разом з керівництвом територіального центру завітали на гостину: голова Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області Олександр Яременко, фахівець ПрАТ «Миронівська птахофабрика» групи МХП Оксана Білик, голова громадської організації «Рідна Черкащина», депутат Канівської райради Микола Фесенко. Гості завітали до відділення з привітаннями і подарунками.

Голова Степанецької ОТГ Олександр Яременко, вітаючи мешканців відділення, відзначив важливість підтримки людей з інвалідністю, літніх людей та допомоги закладам, які ними опікуються.

Цікаву розважальну програму свята підготували діти волонтерського осередку Степанецького ліцею та працівники Степанецького будинку культури під керівництвом Алли Козак та Степанецького сільського клубу, під керівництвом Миколи Вергелеса, яких люблять і завжди з задоволенням чекають мешканці відділення. Своїми піснями й дотепним словом артисти звеселяли та зігрівали душі і серця людей з інвалідністю та одиноких стареньких.

Несподіваним сюрпризом став візит учнів-пекарів Степанецького відділення ДНВ «Канівське ВПУ», які підготували цікаве привітання та в подарунок бабусям і дідусям власноруч спекли булочки та кренделі.

Приємною частиною свята стало вручення подарунків. Фахівець ПрАТ «Миронівська птахофабрика» групи МХП, член Молодіжна спілка "Молоді Черкащани" - м.Канів Оксана Білик вручила від МХП кожному мешканцю теплі хутряні ботики, які ретельно підбирались кожному по розміру і уподобанню. Старенькі з задоволенням приміряли обновки.

Також в цей день мешканцям відділення, депутат райради Микола Фесенко вручив смаколики від ГО «Рідна Черкащина» та ВО «ЧЕРКАЩАНИ», а від Степанецької сільської ради мешканці терцентру отримали – солодощі та фрукти. Від депутата обласної ради (ВО «ЧЕРКАЩАНИ»), директора ВП «Заповіт Шевченка» ТОВ «НВФ «Урожай» МХП Володимира Братаніча (Vladimir Bratanich), для харчування підопічних, благодійно виділено борошно та цукор.

З усмішками на вустах, з теплом в душі від людської уваги і турботи люди з інвалідністю та старенькі дякували гостям за прекрасне свято, на якому вони поспілкувались, поспівали пісень, відчули небайдуже до себе ставлення та розуміння їх життєвих проблем.

Керівництво територіального центру висловило вдячність всім гостям на святі та вручило подяки за небайдужість, співпрацю та постійну підтримку територіального центру у забезпеченні належного соціального обслуговування людей з інвалідністю та людей похилого віку.

Тепле і зворушливе відчуття на заході викликало участь учнів Степанецької гімназії та учнів Степанецького відділення ДНЗ «Канівське ВПУ», які привітали стареньких і добрим словом, і шаною до старшого покоління.

Такі заходи допомагають не втрачати зв'язок між поколіннями, навчають дітей, як важливо піклуватися про своїх рідних, та завжди пам’ятати про тих, хто потребує допомоги найбільше.

Хто людям добра бажає, той і собі має!« повернутися до списку новин